„Sostų karų“ premjera pagerino žiūrimumo rekordus

„Sostų karų“ premjera pagerino žiūrimumo rekordus

Žiemos pagaliau sulaukę „Sostų karai“ vėl gali girtis naujais pasiekimais. Sekmadienį septintojo ir priešpaskutiniojo serialo sezono premjera dar kartą įrodė „Sostų karų“ populiarumą ir pagerino visus ankstesnius serialo žiūrimumo rekordus.

Pasak „Deadline“, transliaciją per HBO kanalą žiūrėjo apie 10.1 mln. žiūrovų. Tai yra ženkliai geresnis rezultatas už ankstesnį serialo rekordą: kol kas žiūrimiausia „Sostų karų“ serija buvo prieš metus pasirodžiusi šeštojo sezono paskutinė valanda, kurią žiūrėjo 8.89 mln. žiūrovų.

Tiesa, tai yra skaičiai tik tų žiūrovų, kurie serialą žiūrėjo tiesiogiai per HBO kanalą. Dar daugiau nei 6 mln. žiūrovų seriją žiūrėjo per HBO internetines platformas. Kartu žinant tai, kad „Sostų karai“ jau ne vienerius metus yra internete labiausiai pirataujamas serialas, tikrasis šios premjeros žiūrovų skaičius yra nežinomas.

Vienaip ar kitaip, tokie skaičiai yra išties stulbinantys. Įvairios televizijos pastaruoju metu skundžiasi smunkančiu žiūrimumu ir dėl to kaltina įvairias internetines platformas, tokias kaip „Netflix“. Panašu, kad įspūdingą auditoriją sugebantys sutraukti „Sostų karai“ yra vienintelis šiuo metu rodomas serialas, kurio premjera gali tapti neeiliniu įvykiu (galbūt kartu su po 25 metų pertraukos sugrįžusiu „Tvin Pykso miesteliu“).

Tai, tiesa, truks neilgai. Po šio sekmadienio liko tik šešios septintojo sezono serijos. Kitais metais turintis pasirodyti paskutinis „Sostų karų“ sezonas iš viso parodys tik šešias serijas, todėl dėmesys jam turėtų būti dar didesnis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles