Paskelbta, kada į televizijos ekranus sugrįš likusi „Suits“ sezono dalis

Paskelbta, kada į televizijos ekranus sugrįš likusi „Suits“ sezono dalis

Rugsėjo 14-ąją įpusėjęs 6-asis serialo „Suits“ sezonas saviems gerbėjams užvirė daugybę mįslių. Jeigu vis dar nesate matę pirmos sezono dalies, nuo tolesnio skaitymo raginame susilaikyti.

Ir nors serialas į televizijos ekranus sugrįš jau sausio 25-ąją, iškyla klausimas – kokią teisininkų komandą matysime antroje sezono dalyje. Ginai Torres pasitraukus iš reguliarių serialo aktorių gretų, sklinda gandai, kad sezono pabaigoje turėtų pasitraukti ir garsusis Harvey Specteris, kurį įkūnija Gabrielis Machtas.

Nepaisant šių gandų skelbiama, kad serialas sausio 25-ąją bus rodomas iškart po įvykių, kuomet iš kontoros pasitraukia Jessica Pearson. Primename, kad vidurio sezono finale Jessica paskelbė, jog perduoda kompaniją saviems partneriams – H. Specteriui ir Louisui Littui. Tikėtina, kad likusiose šešiose sezono serijose kompanionai turės nustumti į šalį visus nesutarimus ir toliau kartu stengtis įmonės labui. Tuo tarpu Mike’ui ištrūkus iš kalėjimo ir vėl sugrįžus pas Rachel, šis turės nuspręsti, ką toliau gyvenime šis gali veikti, kadangi advokatu jam dirbti jau nebepavyks.

Serialas „Suits“ jau yra pratęstas ir septintam sezonui, kuris, tikėtina, turėtų būti pradėtas transliuoti kitų metų vasarą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles