Ir toliau byra antrosios „Deadpool“ dalies komanda

Ir toliau byra antrosios „Deadpool“ dalies komanda

Panašu, kad šiais metais itin sėkmingai pasirodęs komiksinis filmas „Deadpool“ su Ryanu Reynoldsu priešakyje gali nesulaukti tokio pripažinimo, kai išeis juostos tęsinys. Skelbiama, kad iš antrosios filmo dalies taip pat pasitraukė pagrindinis garso takelio kūrėjas Junkie XL.

Visai nesenai kūrėjas „Facebook“ socialiniame tinkle pasidalino tokia žinute: „Brangieji, man itin sunku pranešti, bet aš nusprendžiau neapsiimti muzikine kūryba antrajai „Deadpool“ daliai. Man tikrai patinka šis personažas ir aš džiaugiuosi, galėjęs prisijungti prie jo kūrimo“, – teigė Junkie XL. „Tikrai drąsiai galiu teigti, jog muzikos kūrimas pirmai daliai buvo vienas įsimintiniausių periodų tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime“.

Visame pasaulyje jau pradėjo sklisti spėjimai, kad prie šio pasitraukimo didžiulę įtaką galėjo suvaidinti ir pirmosios dalies režisieriaus pasitraukimas. Garso takelio kūrėjas nevengė įvertinti ir šių spėjimų: „Nuo to momento, kuomet buvo paskelbta, jog nuostabusis ir itin kūrybiškas pirmosios dalies režisierius Timas Milleris neužims savo vietos tęsinyje, aš išgyvenau labai dviprasmiškas emocijas ir panirau į apmąstymus. Timas buvo neabejotinai stipriausia varomoji jėga „Deadpool’e“ ir tik jo dėka ir man pavyko atsiskleisti. „Deadpool’as“ be Timo man pačiam irgi pradėjo nebepatikti ir tai mane patį paskatino pasitraukti iš šio projekto“.

Ir nors po Timo Millerio pasitraukimo dauguma filmo gerbėjų stojo į Ryano Reynoldso pusę, teigiama, kad šis pasitraukimas gali svarstykles nusverti visai į priešingą pusę. Junkie XL pastaruoju metu tampa vienu mėgstamiausių autorių visame Holivude ir taip pat prisidėjo prie „Betmeno prieš Supermeną: Teisingumo aušros“ bei „Pašėlusio Makso: Įtūžio kelio“ garso  takelių. Šis kūrėjo pasitraukimas gali užtraukti nemalonę pačiam Ryanui Reynoldsui, kuris gali tapti visų „blogiuku“.

„Tai buvo tikrai labai sunkus sprendimas. Aš dievinu šį projektą, o antra dalis turėtų būti dar įspūdingesnė – man sunku iš jos pasitraukti. Tikiuosi žmonės mane supras ir palaikys. Visiems linkėjimai, Tomas“, – taip įrašą „Facebooke“ užbaigė Junkie XL.

Skelbiama, kad tik pradėjus antros dalies kūrimą, Ryanas Reynoldsas įgavo didesnį žodį jos vystymui. Pirmiausia, itin pakilo pačio aktoriaus atlygis ir ilgainiui T. Milleris pradėjo nebesutarti su aktoriumi. Teigiama, jog R. Reynoldsas norėjo dar vienos žemo biudžeto juostos su panašiu humoru, koks buvo vystomas pirmoje dalyje. Tuo tarpu T. Milleris norėjo šviežesnės juostos, kuri esamą biudžetą padidintų vos ne trigubai. Taip pat yra pasklidę gandai, kad nesutapo režisieriaus ir aktoriaus vizijos dėl galimo aktoriaus „Cable“ personažui – T. Milleris įnirtingai siekė prisivilioti Kyle’ą Chandlerį, tuo tarpu R. Reynoldsas tarė griežtą „Ne!“ tokiam sprendimui.

Tikėtina, kad šioje istorijoje dar nėra padėtas galutinis taškas ir visai netrukus išgirsime dar daugiau užkulisinių naujienų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles