LeBronas Jamesas prodiusuos „Penktadienis, 13-oji“ perdirbinį

LeBronas Jamesas prodiusuos „Penktadienis, 13-oji“ perdirbinį

Panašu, jog „Kosminis krepšinis 2“ (angl. „Space Jam 2“) nebus vienintelis didesnis krepšinio legendos Lebrono Jameso susidūrimas su Holivudu. Nors apie garsiojo Michaelo Jordano filmo tęsinį žinių dar nedaug, jau kyla gandai apie kitą L. Jameso projektą.

Portalas „Bloody Disgusting“ skelbia, jog „Karaliumi“ pravardžiuojamas L. Jamesas ir jo kompanija „Springhill Entertainment“ derasi dėl naujo „Penktadienis, 13-oji“ (angl. „Friday, the 13th“) filmo su studija „Vertigo Entertainment“. Po praėjusį savaitgalį įvykusios sėkmingos „Helovino“ (angl. „Halloween“) premjeros natūralu, kad Jasono serijai taip pat atėjo laikas atsinaujinti.

Tiesa, paskutinis kartas, kai bandyta atkurti 1980-ųjų siaubo legendą, buvo prieš 9 metus – tada 19 mln. JAV dolerių biudžieto filmas uždirbo 93 mln. JAV dolerių. Palyginimui – naujasis „Halovinas“ su 10 mln. JAV dolerių biudžetu tiek uždirbo vos per pirmąją savaitę. Kita vertus, Jasono filmų serija visada tempėsi paskui Michaelo Myerso filmus.

LeBronas Jamesas jau nekart skelbėsi esąs didžiulis siaubo filmų fanas ir kelis kartus viešai reiškė meilę „Penktadieniui, 13-ajai“. Dabar perdirbiniui nusimato palankus klimatas – visai neseniai originalaus filmo scenaristas laimėjo bylą, kurioje teismas patenkino jo prašymą atgauti teises į juostos lokacijas bei veikėjus.

 

View this post on Instagram

 

Riding around masked up! Hahaha. S/O Jason Voorhees

A post shared by LeBron James (@kingjames) on

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles