„Broliai Super Mario. Filmas“ jau perkopė milijardo dolerių ribą

„Broliai Super Mario. Filmas“ jau perkopė milijardo dolerių ribą

Naujienos, kurios nieko nenustebins: „Broliai Super Mario. Filmas“ (angl. „The Super Mario Bros. Movie“) visą mėnesį nepaliko aukščiausios vietos savaitės pelningiausiųjų lentelėje ir jau peržengė milijardo dolerių ribą. Tai kol kas yra didžiausias 2023-ų metų filmas, 52-asis peržengęs milijardą ir pelningiausia video žaidimo adaptacija. Animacinių filmų studija „Illumination“, savo kišenėje turinti taip pat masiškai pelningus „Bjaurusis Aš“ (angl. „Despicable Me“) bei „Pakalikai“ (angl. „Minions“) projektus, susuko dar vieną lengvą, visiems amžiams prieinamą filmą, o pridėjus labai atpažįstamą video žaidimų personažą kaip Mario, pelnas buvo garantuotas.

Vis tiek, toks staigus sprogimas buvo netikėtas. Kaip ir daugeliui „Illumination“ projektų, kritikai sumetė prastus ar vidutinius įvertinimus, kurie nelabai ką reiškė prieš į kino sales plūstančių žiūrovų bangą ir „Broliai Super Mario“ surinko globaliai visų laikų pelningiausią premjerinį savaitgalį animacijos žanre, iš pirmos vietos išstumdamas „Ledo Šalį 2“ (angl. „Frozen 2“). Po stiprios pradžios sekė greičiausiai pasiekta milijardo dolerių riba iš visų „Universal“ studijos projektų, pralenkiant net „Juros Periodo Pasaulio“ (angl. „Jurassic World“) filmus. Per mėnesį šis filmas prisijungė prie „Bjaurusis Aš“ ir „Pakalikai“ kaip vienas sėkmingiausių „Illumination“ studijos projektų.

Trumpai tariant, „Broliai Super Mario“ tapo rekordiškai finansine sėkme ir pabaiga dar toli. Kitą savaitę pasirodysiantis „Galaktikos Sergėtojai 3“ (angl. „Guardians of the Galaxy Vol 3.“) duos rimtesnę konkurenciją, bet šią savaitę „Broliai Super Mario“ buvo išleistas Japonijoje, kur filmas jau laužo dar daugiau finansinių rekordų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles