Guillermo del Toro režisuos „Pinokį“ kartu su „Netflix“

Guillermo del Toro režisuos „Pinokį“ kartu su „Netflix“

Šviežiai gavęs krūvą apdovanojimų šių metų Oskarų ceremonijoje už filmą „Vandens forma“ (angl. „Shape of Water“) Guillermo del Toro yra pasiruošęs debiutuoti su paties režisuotu animaciniu filmu. G. del Toro yra gavęs leidimą iš „Netflix“ filmuoti „Pinokį“. Tai bus sustabdyto judesio (dar kitaip žinoma kaip lėlinė animacija – būdas, kuriuo kurtas filmas „Aviukas Šonas“) muzikinio žanro klasikinės vaikų pasakos versija apie medinę lėlę, kuri nori būti tikras žmogus. G. del Toro ne tik pats prodiusuos filmą, bet ir vadovaus visiems su juo susijusiems darbams. Filmo veiksmas vyks Italijoje 1930 metais – ypač sudėtingu istoriniu momentu, kuomet vyko fašizmo pakilimas ir Benitto Mussolinis tvirtino savo valdžią šalyje.

„Jokia meno forma neturėjo tokio stipraus poveikio mano gyvenimui ir darbui kaip animacija, ir su jokiu veikėju pasakų istorijoje neturėjau tokio stipraus asmeninio ryšio kaip su Pinokiu“, pasakojo G. del Toro. „Mūsų istorijoje Pinokis yra nekalta siela, turinti nesirūpinantį juo tėvą ir pasimetanti pasaulyje, kurio negali suprasti. Pinokis išvyksta į neįtikėtiną kelionę, kuri jam suteikia gilesnį supratimą apie jo tėvą ir tikrąjį pasaulį. Dėl to, šį filmą norėjau sukurti tiek, kiek tik galiu atsiminti“.

Į projektą „Netflix“ didžiulius pinigus investuoja vaikų pramogai, o tai – didelis žingsnis, kuris taps vis svarbesnis artėjant naujai „Disney“ platformai, kuria bus transliuojami jų filmai ir įvairūs serialai. „Netflix“ taip pat yra parėmę tokius projektus kaip „Neįtikėtinos Lemoni Sniketo istorijos“ (angl. „Lemony Snicket‘s a Series of Unfortunate Events“).

„Per visą savo karjerą G. del Toro yra parodęs meistrystę įkvėpti žmones per savo magiškus pasaulius, pripildytus neužmirštamų ir neįtikėtinų veikėjų: nuo „Pano labirinto“ iki vandens būtybės „Vandens formoje““, kalbėjo vaikų ir šeimos skyriaus „Netflix“ kompanijoje viceprezidentė Melisa Cobb. „Mes esame neįtikėtinai laimingi galėdami toliau plėsti ir gerinti santykius su G. del Toro ir mes žinome, kad ši gili vizija suteikiant „Pinokiui“ gyvybę „Netflix“ platformoje susilauks didelio pasisekimo visame pasaulyje“. „Pinokio“ kūrybiniai darbai prasidės dar šį rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles