Britų aktorė Keira Knightley kėsinasi į Jekaterinos II-osios vaidmenį

Britų aktorė Keira Knightley kėsinasi į Jekaterinos II-osios vaidmenį

Gali būti, kad Holivudo gražuolė ir daugelio mylima britė Keira Knightley jau netrukus galės didžiuotis dar vienu įstabiu vaidmeniu savo karjeroje. Šiuo metu pradėjo sklisti naujausi gandai, kad K. Knightley suvaidins Jekateriną II-ąją filme „Catherine the Great“.

Pasak portalo „The Hollywood Reporter“, aktorė turėtų pasirodyti naujausiame Barbra’os Streisand režisūriniame darbe, kuris dar 2014-ais metais buvo juodajame Holivudo sąraše, tačiau šiuo metu filmo kūrimui pagaliau yra uždegta žalia šviesa. Taip pat yra teigiama, kad būtent B. Streisand ir užsigeidė talentingosios aktorės. K. Knightley su juostos scenarijumi buvo supažindinta dar praėjusiais metais, tačiau ligi pat šių dienų kabojo klaustukas ties jos prisijungimu.

Jekaterina II-oji buvo ilgiausiai valdžiusi Rusijos imperatorienė. Pasak scenaristų, filmo istorija nusikels į imperatorienės vaikystę ir santuokos laikotarpį. Juostoje taip pat bus parodyta, kaip pasitelkusi intelektą moteris užsitarnauja lyderės vardą.

Pati K. Knightley per savo karjerą Oskarui jau buvo nominuota du kartus – už „Puikybė ir prietarai“ (angl. „Pride & Prejudice“) ir „Vaizduotės žaidimas“ (angl. „The Imitation Game“)

Kada bus pradėti filmavimo darbai – nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles