Veiksmo filmų žvaigždė Gerardas Buttleris dalyvaus “Nascar” lenktynėse

Šiuo metu fantastinį kino epą, “Egipto dievai”, kuris į Lietuvą atkeliaus jau kitą savaitgalį, pristatinėjantis garsusis Gerardas Buttleris galės įsijausti į visiškai jam naują vaidmenį – vasario 21 dieną aktorius dalyvaus “Nascar” lenktynėse “Daytona 500”. Juostos “300” aktorius ne tik dalyvaus lenktynėms skirtuose renginiuose, bet ir važiuos garbės ratą vienu lenktynių automobiliu bei duos startą lenktynininkams.

“Džiaugiamės, jog ši superžvaigždė sutiko tapti jau 58-ųjų lenktynių pažiba. Jam patikėta ištarti jau legendiniais tapusią frazę “Vairuotojai, užveskite variklius”. Neabejoju, jog tai sutrauks dar daugiau žmonių į ir taip jau daugelio pamėgtą renginį”, – sako lenktynių prezidentas Joie Chitwoodas III.

Tiesa, adrenalino aktoriaus gyvenime ir taip netrūksta. Filmuojantis fantastiniame nuotykių filme “Egipto dievai” jam teko atlikti itin daug kovos scenų, o pati juosta kupina įspūdingų specialiųjų efektų. Juos jau spėjo išliaupsinti kino kritikai.

Epinis veiksmo, nuotykių ir stulbinančių specialiųjų efektų filmas nukels į priešistorinius laikus, kai Egipto žemę valdė ir dievai, ir žmonės. Negailestingam tamsos dievui Setui, kurį būtent ir vaidina aktorius Gerardas Butleris, užgrobus Egipto sostą, kažkada klestėjusi šalis paniro į chaosą.

Nuožmi Egipto dievų kova už amžinybę – jau nuo vasario 26 dienos.

Abejingų nepaliksiantis juostos anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles