Nuo Melo Gibsono iki Tomo Hardy: naujajame „Pašėlusio Makso“ anonse – daugiau kaip 30 metų apimanti prisiminimų kelionė

Po mėnesio į Lietuvą atkeliaujantis postapokaliptinis filmas „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ (angl. „Mad Max: Fury Road“) – vienas laukiamiausių atgimimų kino istorijoje. Šią savaitę pristatytame veiksmo juostos anonse „Pašėlusio Makso“ kūrėjai leido žiūrovams leistis į daugiau kaip tris dešimtmečius trunkančią frančizės kelionę su pagrindiniu herojumi, kurį išgarsino Melas Gibsonas, o dabar jo rolę perėmė Tomas Hardy.

Naujajame filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ žiūrovų laukia ne tik pasikeitęs pagrindinio vaidmens aktorius, bet ir dar įtaigesnis jo pasaulis. Neabejojama, kad juosta patrauks ne tik senuosius frančizės gerbėjus, tačiau sudomins ir kur kas jaunesnę publiką. Vienintelis dalykas išlikęs tas pats – filmo režisierius, kino genijus George‘as Milleris. Talentingas kino kūrėjas sumanė pristatyti žiūrovams savotišką retrospektyvą, kurioje susijungia senoji ir naujoji Pašėlusio Makso istorija.

Naujausią filmo „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ anonsą, pasakojantį kelio kario istoriją nuo pat pradžios iki šių dienų, išvysti galite čia:

Beveik trijų minučių trukmės filmuke matyti, kad G.Milleris pasistengė išlaikyti frančizės tęstinumą tiek nuotaika, tiek kraštovaizdžio vaizdais. Žiūrovas vėl nusikels į pavojų kupiną dykynę, kurioje vyks pašėlusios automobilių-monstrų gaudynės. Plytintys smėlėti toliai ir uolos, sprogimai, meistriški kostiumai ir įspūdingos transporto priemonės pranašauja, kad didžiuosiuose ekranuose „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ atrodys išties didingai.

Nors pirmuose trijuose filmuose Pašėlusį Maksą įkūnijusio Melo Gibsono naujojoje juostoje žiūrovai neišvys, filme „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ pasirodo 67-erių aktorius Hugh Keaysas-Byrne’as. Šįsyk naują priešą „Immortan Joe“ suvaidinęs vyras prieš 36-erius metus pirmąsyk pasirodė Pašėlusio Makso frančizės filmuose kaip neigiamas herojus „Toecutter“.

Naujajame, jau ketvirtajame G.Millerio filme apie kelio kovotoją Pašėlusį Maksą, žiūrovai atsidurs atšiauriame pasaulyje, kur nelikę žmogiškumo. Sulaukėję gyvieji be pasigailėjimo grumiasi dėl išlikimui būtinų dalykų. Čia nėra vietos pasigailėjimui ar jausmams. Šiame ugnies ir kraujo pasaulyje atsiranda du maištautojai, kurie gali atkurti tvarką. Vykstant žiauriems susirėmimams Maksas susiduria su bebaime moterimi, imperatore Furioza (akt. Charlize Theron). Ši paprašo jo pagalbos persikeliant per dykumą. Maksas sutinka, tikėdamas galimybe išsigelbėti…

Postapokaliptinio veiksmo filmo „Pašėlęs Maksas. Įtūžio kelias“ anonsas:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles