Ryanas Goslingas vaidins filmo „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ tęsinyje

Ryanas Goslingas vaidins filmo „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ tęsinyje

Filmo „Bėgantis skustuvo ašmenimis“ (angl. „Blade Runner“) tęsiniui judant vis arčiau filmavimo pradžios vyksta intensyvios pagrindinių aktorių paieškos. Panašu, kad svarbiausiu filmo naujoku gali tapti ne kas kitas kaip merginų numylėtinis Ryanas Goslingas.

Filmą prodiusuojanti kompanija „Alcon Entertainment“ su aktoriumi kol kas tik derasi dėl sutarties sąlygų ir oficialių naujienų dar nėra, tačiau kalbos yra pažengusios gan toli. Jeigu viskas vyks pagal planą, R. Goslingas naujajame filme vaidins kartu su pirmosios dalies žvaigžde Harrisonu Fordu.

R. Goslingas artimiausiu metu bus tikrai užimtas aktorius. Visai neseniai JAV jis pristatė savo režisūrinį debiutą „Prarastoji upė“ (angl. „Lost River“). Artimiausiu metu jį bus galima pamatyti trileryje „Malonieji vyrukai“ (angl. „The Nice Guys“), kuriame jis vaidino kartu su Russellu Crowe ir Kim Basinger. Greitai jis taip pat pradės filmuotis galingoje juostoje „Didysis trūkumas“ (angl. „The Big Short“), kurioje vaidins pirmo ryškumo žvaigždės, tarp kurių bus Bradas Pittas, Christianas Bale‘as ir Steve‘as Carellas.

Kol kas neaišku apie ką bus pasakojama 1982 metais sukurto mokslinės fantastikos filmo tęsinyje, tačiau „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ kūrėjai jau yra ne kartą patvirtinę, jog veiksmas vyks praėjus keliems dešimtmečiams nuo originale vykusių įvykių. Jų metu H. Fordo herojus turėjo kovoti su pavojingais robotais, kurių nebuvo galima atskirti nuo žmonių.

Naujojo filmo režisieriumi taps Denisas Villenueve, labiausiai išgarsėjęs sukūręs 2013 metų trilerį „Kaliniai“ (angl. „Prisoners“). Filmą prodiusuos ir į jo kūrimą aktyviai įsitrauks pirmosios dalies režisierius Ridley Scottas.

Pranešama, kad juostos filmavimas prasidės kitų metų vasarą, kas reiškia, jog „Bėgančio skustuvo ašmenimis“ tęsinys kino teatrus turėtų pasiekti 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. few / 2015 balandžio 18

    Tarp Goslingo ateities projektų manau neverta praleisti ir to, kad jis turėtų pasirodys, kaip pagr. aktorius, vienam iš būsimų, jau nufilmuotam, Malicko filme „Weightless“. Taip, pagaliau Malickas ir pavadinimą rado 🙂