Oskaro laureatė Brie Larson prisijungia prie „Marvel“ visatos

Oskaro laureatė Brie Larson prisijungia prie „Marvel“ visatos

Šeštadienį „Marvel“ oficialiai paskelbė tai, apie ką daugelis fanų svajojo bent paskutinį pusmetį – aktorė Brie Larson prie studijos kuriamų filmų prisijungia kaip komiksų herojė Kapitonė Marvel.

Tai buvo paskelbta San Diego „Comic-Con“ metu, kuomet scenoje prie „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „Guardians of the Galaxy“), „Daktaro Streindžo“ (angl. „Doctor Strange“), „Juodosios panteros“ (angl. „Black Panther“) ir „Žmogaus-voro“ (angl. „Spider-Man“) kūrybinių komandų buvo pakviesta prisijungti naujausia „Marvel“ narė. Ją pristatė prodiuseris Kevinas Feige.

Kapitonė Marvel bus pirmoji „Marvel“ moteris, vaidinsianti soliniame filme. Dar Stano Lee sukurta veikėja pirmuosiuose komiksuose buvo Kapitonas, iš kosmoso atvykęs stebėti Žemėje plėtojamų technologijų ir galiausiai nusprendęs ginti Žemę nuo užpuolimų. B. Larson įkūnys Carol Danvers – naujausią Kapitonės Marvel versiją.

Gandų, kas gali įkūnyti garsiąją heroję, buvo nemažai. Tarp realiausių pretendenčių buvo įvardinama Emily Blunt, savo gebėjimais nustebinusi veiksmo filme „Ties riba į rytojų“ (angl. „Edge of Tomorrow“). Visgi po to, kai B. Larson laimėjo Oskarą už savo stulbinantį pasirodymą filme „Kambarys“ (angl. „Room“), vis daugiau fanų „Marvel“ ragino pasirinkti būtent ją, o vasaros pradžioje gandai apie B. Larson prisijungimą jau buvo įgavę pagreitį.

Nors B. Larson garsiausias vaidmuo neabejotinai yra jos rolė „Kambaryje“, aktorė žiūrovus anksčiau buvo sužavėjusi tokiuose filmuose kaip „Nuostabi dabartis“ (angl. „The Spectacular Now“) bei „Short Term 12“.

Kol kas neaišku, kas režisuos „Kapitonę Marvel“. Juostos scenarijų jau rašo Meg LeFauve, parašiusi filmą „Išvirkščias pasaulis“ (angl. „Inside Out“), ir Nicole Perlman, kūrusį scenarijų „Galaktikos sergėtojams“.

„Kapitonė Marvel“ kino teatrus pasieks 2019 m. kovą, nors tikėtina, kad B. Larson šiame vaidmenyje pasirodys kitose dvejose „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) dalyse.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles