Benas Affleckas renka herojų komandą pirmajame „Teisingumo lygos“ anonse

Nors ilgai lauktas „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) filmas pradėtas filmuoti dar visai neseniai, studija „Warner Bros“ nenuvylė savo gerbėjų ir, šeštadienį parodę visą kalną naujų projektų anonsų, pristatė pirmąsias ambicingojo „DC Comics“ filmo ištraukas.

Nesunku pastebėti, kad nykiai sutiktas filmas „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) padarė įtaką „Teisingumo lygos“ tonui. Zackas Snyderis, sprendžiant iš pirmojo anonso, jau nėra taip stipriai įsikibęs tamsių spalvų ir šios dvi minutės yra kur kas spalvingesnės nei visas „Betmeno prieš Supermeną“ filmas.

Anonse taip pat pabrėžiamas laisvesnis juostos tonas. Pirmajame susitikime tarp galingiausius herojus renkančio Briuso Veino (akt. Ben Affleck) ir Bario Aleno (akt. Ezra Miller) galima įžvelgti net humoro požymių, net jeigu jie vis dar pateikiami gana grubiai.

Vienaip ar kitaip, ištrauka buvo sukurta dar nebaigus „Teisingumo lygos“ filmavimo, todėl kalbėti, jog ji atspindi visą filmą, yra kiek per anksti. Visgi neseniai filmavimo aikštelėje apsilankę reporteriai rašė apie tai, kad „Warner Bros“ stengiasi pakeisti „DC Comics“ filmų kryptį, todėl tikėtina, kad „Teisingumo lyga“ parodys kažką naujo.

Filme be B. Afflecko ir E. Millerio kartu pasirodys Henry Cavillas, Gal Gadot, Jasonas Momoa, J.K. Simmonsas, Willemas Defoe, Ray Fisheris, Amy Adams, Amber Heard ir daugelis kitų.

„Teisingumo lygos“ premjera – 2017 m. lapkričio 17 d.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Hi / 2016 liepos 28

    Tikuosi, kad šis filmas bus geras, nes tikrai planuoju jį pamatyti kino teatruose.