Nutekinta aštuntojo „Sostų karų“ sezono premjerinė serija

Aštuntasis ir finalinis „Sostų karų“ (angl. „Game of Thrones“) sezonas į televizijos ekranus sugrįš jau visai netrukus. Ir nors serialo scenarijus ir buvo saugomas it „po devyniais užraktais“, interneto platybėse buvo išplatinta premjerinė aštuntojo sezono serija, dienos šviesą turėjusi išvysti tik balandžio 14-ąją.

„Tai yra siaubinga“, – interviu pradėjo serialo kūrėjai D. B Weissas ir D. Benioffas. „Kai jau atrodė, jog viso šio skandalo išvengėme – jis sprogo pačiu netinkamiausiu metu ir, kadangi premjerinės serijos autentiškumą patvirtiname, mes viliamės tik vieno – kad ištikimiausi gerbėjai šios serijos neieškos ir lauks oficialaus sezono starto“.

Į tai jau spėjo sureaguoti ir Joną Snow įkūnijantis Kitas Harringtonas, kuris kartu su Emilia Clarke siūlė vengti serijos peržiūros anksčiau: „Tai yra visiškas nusikaltimas prieš žmogiškumą ir ilgą kūrybinį procesą, kurį su kolegomis išgyvenome keletą pastarųjų metų. Ir nors mes šią seriją jau spėjome peržiūrėti kartu su keletu „piratų“ – siūlome peržiūros vengti. Na, nebent norėtumėte pamatyti, kuris pagrindinių personažų savo lemtį sutiks jau starte“.

Tiesa, visų nuostabai jau spėjo apsireikšti ir Škotijoje gyvenantis bei seriją nutekinęs hakeris @prilf00l$@$ teigęs, kad jau spėjo pamatyti ir visą aštuntąjį sezoną: „Taip, tiek startą, tiek finisą jau mačiau, ir, patikėkite, – jis nuostabus“.

Primename, kad aštuntasis „Sostų karų“ sezonas HBO kanale startuos balandžio 14-ąją.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Alfredas / 2019 balandžio 1

    Manau 2ia feikas

  2. Eimantas / 2019 balandžio 1

    Happy April Fools Day