Naujame „Styvo Džobso“ anonse – trumpas žvilgsnis į „Apple“ išradėjo gyvenimą

Kino studija „Universal Pictures“ paviešino pirmąjį pilną „Apple“ biografiją atkuriančio filmo „Styvas Džobsas“ (angl. „Steve Jobs“) anonsą. Prieš kurį laiką internete buvo pasirodęs trumpas žvilgsnis, kuriame buvo galima išvysti nugrimuotą Michaelą Fassbenderį, tačiau šiame anonse aktorius atrodo labai įvairiai. Be galo nesėkmingas projektas, atrodo, galiausiai baigia įgauti savo pavidalą.

Kad ir kaip nesinori pripažinti, po šio anonso Michaelas Fassbenderis neperduota tokios auros, kokią turėjo Ashtonas Kutcheris „Džobse“ (angl. „Jobs“). Prieš prasidedant akmenų krušai, norėtųsi papildyti, kad prie to labiausiai prisidėjo stulbinamas aktoriaus fizinis panašumas. Tuo tarpu, M. Fassbenderis žiūrint iš toli ir tik į bendrą vaizdą, Styvą Džobsą primena tik senesnio amžiaus. Tikėtina, kad M. Fassbenderis savo veikėja išpildys net su kaupu, bet kol kas anonse jis „negroja“.

Matome daug įvairių vaizdų ir, kaip esame pranešę anksčiau, filmas rodys tris skirtingus laikotarpius su kiekvienu svarbiausiu „Apple“ produkto paleidimu. Tai jau anonse matosi labai akivaizdžiai. Prieš paleidžiant iMac vaizdas atrodo HD, o ankstesnės ištraukos gana smarkiai pasendintos. Gana įdomus sprendimas, bus įdomu stebėti didžiajame ekrane. Vienas tikrai nustebinęs dalykas – didelis dėmesys, skiriamas Styvo santykiams su dukra Liza.

„Styvas Džobsas“ nukels mus į skaitmeninės revoliucijos užkulisius ir nupieš genialaus žmogaus portretą. Filme bus matoma visa Styvo gyvenimo drama nuo tos akimirkos, kai į rinką paleidžiamas pirmasis „Apple“ produktas, o istorija baigsis 1998 metais su iMac paleidimu. Atsižvelgiant į faktą, kaip ilgai mėtytas ir vėtytas buvo šis projektas, stebuklas, kad jis išvis pasirodo kinuose. Nuo pat pirmų kalbų apie filmą sugebėjo pasikeisti scenaristai (tik į gerą), keli režisieriai (sunku pasakyt) ir pagrindinių aktorių gretos. Originaliai juostą turėjo režisuoti Davidas Fincheris, o pagrindinį vaidmenį norėjo atlikti Leonardo DiCaprio. Deja, viskas keičiasi. Bet, galbūt didelio nuostolio ir nebus.

Filmą režisuoja JAV kino meno ir mokslo akademijos laurėtai režisierius Danny‘is Boyle‘as ir scenaristas Aaronas Sorkinas, kurie filmą kūrė pagal Walterio Isaacsono biografinį romaną apie „Apple“ įkūrėją. Pagrindinius vaidmenis atliks Michaelas Fassbenderis, Oskaro laureatė Kate Winslet, kuriai suteikta proga įkūnyti Džoaną Hofman – „Macintosh“ marketingo vadovę. Vieną „Apple“ įkūrėjų Styvą Vozniaką suvaidins Sethas Rogenas, kuriam tai vienas rimtesnių vaidmenų po jo tradicinių nesąmonių su Jamesu Franco. Juostoje tai pat pasirodys Jeffas Danielsas, Katherine Waterston, Michaelas Stuhlbarg ir kt.

„Styvas Džobsas“ kinus turėtų pasiekti spalio 9 dieną. Jei projekto neištiks dar kokia nesėkmė (o žinant jo sėkmę – niekad negali būt tikras).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles