J.K. Simmonsas ir Michaelas Keatonas pasitraukia iš filmo apie King Kongą

J.K. Simmonsas ir Michaelas Keatonas pasitraukia iš filmo apie King Kongą

Ilgą laiką planuotas filmas „Kongas: Kaukolių sala“ (angl. „Kong: Skull Island“) ką tik patyrė itin rimtą smūgį. „Deadline“ praneša, kad iš filmo pasitraukė aktoriai J.K. Simmonsas ir Michaelas Keatonas.

Pagrindine aktorių pasitraukimo iš projekto priežastimi yra įvardijamas nepalankus tvarkaraštis. Pagal pradinius planus filmas turėjo būti pradėtas filmuoti šį rudenį, tačiau filmavimo pradžia buvo keliomis savaitėmis pavėlinta, o tai kirtosi su kitais aktorių projektais.

Tai yra sunkus praradimas „Universal“ studijos kuriamai juostai, kadangi abu pasitraukę aktoriai šiuo metu yra itin paklausūs ir mėgstami žiūrovų. J.K. Simmonsas už savo įspūdingą pasirodymą praėjusių metų filme „Atkirtis“ (angl. „Whiplash“) gavo Oskarą, o antrąjį karjeros kvėpavimą įgavęs M. Keatonas buvo nominuotas geriausio aktoriaus Oskarui už filmą „Žmogus-paukštis“ (angl. „Birdman“).

Filme vis dar turėtų vaidinti aktorius Tomas Hiddlestonas, savo populiarumu nenusileidžiantis pirmiesiems dviem veteranams.

„Kongą: Kaukolių salą“ režisuos Jordanas Vogtas-Robertsas, šiuo metu kartu su studija įnirtingai ieškantis garsiuosius aktorius galinčių pakeisti žmonių. Kol kas tikimasi, kad filmavimas prasidės pagal planą, tačiau skubotas aktorių pasirinkimas gali pakenkti pačiam filmui.

Kiek žinoma, jame garsusis King Kongas turėtų būti pateiktas kitaip nei jį matėme ketvirtajame dešimtmetyje sukurtame originale ar Peterio Jacksono 2005-ųjų metų perdirbinyje. Filmo veiksmas turėtų vykti aštuntojo dešimtmečio pradžioje, kas jau turėtų išskirti jį iš pirmtakų, kurie rodė tik ketvirtąjį dešimtmetį.

Kol kas tikimasi, kad „Kongas: Kaukolių sala“ pasirodys 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles