Ava DuVernay perkels „DC“ „Naujuosius dievus“ į kino ekranus

Ava DuVernay perkels „DC“ „Naujuosius dievus“ į kino ekranus

„Selmos“ (angl. „Selma“) ir „Laiko vingio“ (angl. „Wrinkle in Time“) režisierė Ava DuVernay į didžiuosius ekranus perkels „DC“ komiksų seriją „Naujieji dievai“ (angl. „New Gods“), skelbia „The Hollywood Reporter“).
„Naujieji dievai“ pirmą kartą pasirodė 1971 metais ir yra sukurti Jacko Kirby‘io. Serijos epicentre yra karas tarp dviejų planetų – Naujosios Genezės ir Apokalipsės. Užuominų į „Naujuosius dievus“ buvo ir dabartiniuose „DC“ filmuose. Pagrindinis „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) antagonistas Stepių vilkas ir jo pakalikai parademonai yra iš Apokalipsės planetos, o užuominų į šio pasaulio valdovą Darkseidą „DC“ filmų visatoje taip pat buvo nemažai. Buvo kalbama, kad būtent Darkseidas bus pagrindinis superdidvyrių priešininkas kitose „Teisingumo lygos“ dalyse.
Komiksų autorius Jackas Kirby‘is prieš pereidamas į „DC“ dirbo „Marvel“ ir prisidėjo prie daugelio „Keršytojų“ herojų istorijų. Neseniai kino teatruose rodytas „Toras. Pasaulių pabaiga“ (angl. „Thor: Ragnarok“) yra paremtas šio autoriaus kūryba. Būtent kurdamas šią Toro liniją, Jackas Kirby‘is ir sugalvojo visą „Naujųjų dievų“ koncepciją, kurią išplėtojo perėjęs į didžiausių priešininkų „DC“ stovyklą. Vis tik, komiksuose gausu aliuzijų į „Marvel“ veikėjus, o kai kuriuose piešiniuose antrame plane galima pamatyti ir Torą. Įdomu, ar tokių aliuzijų galima sulaukti ir artėjančiame filme.
Avos DuVernay pasirinkimas yra labai įdomus ir intriguojantis. Ji yra pirmoji afroamerikietė moteris režisierė, kuriai buvo patikėtas didesnis nei 100 mln. JAV dolerių biudžetas. Viso to rezultatą galite pamatyt kinuose rodomame „Laiko vingyje“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles