Paulas Dano į režisūrinį debiutą „Laukinis gyvenimas“ prisikvietė Jake‘ą Gyllenhaalą

Paulas Dano į režisūrinį debiutą „Laukinis gyvenimas“ prisikvietė Jake‘ą Gyllenhaalą

Pakankamai jaunas, tačiau jau daug vaidmenų kine turėjęs aktorius Paulas Dano sugalvojo bristi į platesnius vandenis. Ir tai daryti galingai. Pirmasis jo, kaip režisieriaus, darbas bus pagrįstas 1990 metais išleistu Richardo Fordo romanu, o kaip vieną pagrindinių aktorių jis pasikvietė dabar jau rimtuose filmuose dažnai pasirodantį Jake‘ą Gyllenhaalą.

Prie J. Gyllenhaalo taip pat filme jungiasi ir pagrindinį moterišką vaidmenį atliks Carey Mulligan. P. Dano scenarijų pagal romaną rašė kartu su Zoe Kazan. Filmas pasakos apie paauglį berniuką, kuris stebi, kaip yra jo tėvų santuoka po persikraustymo į Montanos valstiją.

Filmą prodiusuos Andrew Duncanas ir Alexas Saksas. Prie prodiusavimo prisidės ir pagrindinė filmo žvaigždė J. Gyllenhaalas, kartu su Riva Marker ir jų kompanija „Nine Stories“. Kaip filmo prodiuseris veiks ir pats režisierius Paulas Dano. Ar jis pasirodys filme kaip aktorius, kol kas neatskleidžiama.

Juostos filmavimo darbai prasidės lapkričio mėnesį Oklahomos ir Montanos valstijose. Kino teatrus filmas pasieks kitų metų vėlyvą rudenį.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles