Prie „Anapus“ perdirbinio prisijungia originaliojo filmo žvaigždė

Prie „Anapus“ perdirbinio prisijungia originaliojo filmo žvaigždė

Prie perdirbinių manijos po truputį prisijungia ir filmai, kurie nebuvo pernelyg populiarūs savo pasirodymo metu. Naujausia auka – 1990 metų mokslinės fantastikos trileris „Anapus“ (angl. „Flatliners“).

Kaip praneša „Variety“, „Sony“ studijos kuriamas filmas ką tik gavo išties stiprų kozirį. Prie aktorių komandos prisijungė Kieferis Sutherlandas – originaliojo filmo žvaigždė.

Primename, kad 61 mln. dolerių uždirbęs filmas „Anapus“ pasakojo apie penkis medicinos studentus, tiriančius, kaip žmones paveikia susidūrimai su mirtimi. K. Sutherlandas, vėliau išgarsėjęs kaip aštuonis sezonus rodyto serialo „24 valandos“ pagrindinis aktorius, įkūnijo svarbiausią filmo veikėją.

Jis prisijungia prie jau solidžios aktorių komandos. Filme taip pat vaidins aktoriai Ellen Page, Diego Luna, Kiersey Clemons, Jamesas Nortonas ir Nina Dobrev. Nežinia, ar jų pasirodymas prilygs ne vieną žvaigždę turėjusiam originalui – 1990 metų filme taip pat vaidino Kevinas Baconas, Julia Roberts, Oliveris Plattas ir Billy Baldwinas.

Juostos režisieriumi taps Nielsas Ardenas Oplevas – danas, režisavęs „Merginos su drakono tatuiruote“ švedišką versiją bei pastaruoju metu pasižymėjęs kaip serialo „Ponas Robotas“ (angl. „Mr. Robot“) režisierius.

Filmavimas prasidės jau šią savaitę, o filmas kino teatruose pasirodys 2017 metų rugpjūčio 18 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles