Jasonas Stathamas kovos su priešistoriniu rykliu megalodonu

Jasonas Stathamas kovos su priešistoriniu rykliu megalodonu

Veiksmo filmų žvaigždė, aktorius Jasonas Stathamas suvaidins vieną iš pagrindinių vaidmenų fantastiniame filme „Megas“ (angl. „Meg“), kurį žada sukurti studija „Warner Bros.“. Apie tai praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Filmas bus paremtas 1997 m. išleistu Steve‘o Alteno bestseleriu „Megas: Pasakojimas apie gilų siaubą“ (angl. „Meg: A Novel of Deep Terror“), kuriame pagrindiniams herojams teks akis į akį susidurti su priešistoriniu rykliu – megalodonu. Siužetinė linija suksis aplink Jonasą Teilorą ir jo narų komandą, kurie panardinami į labai gilią Ramiojo vandenyno įdubą. Joje jie aptinka priešistorinį siaubą – ryklį megalodoną. Iš visos įgulos išgyvena tik Jonasas, kuris bando visus įtikinti apie priešistorinės žuvies egzistavimą.

Filmo režisieriumi neseniai buvo paskirtas Jonas Turteltaubas, kuris pakeitė anksčiau prie projekto dirbusį Elį Rothą. Scenarijų juostai parašys Jamesas Vanderbiltas, kuriam paskutiniu metu sekasi dirbti su didelio biudžeto blokbasteriais. Šiais metais pasirodo jo parašyta antroji „Nepriklausomybės dienos“ (angl. „Independence Day“) dalis.

Kada pasirodys filmas ir kada prasidės juostos filmavimas, nepranešama.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles