Filmui „Nosferatu“ surado pagrindinio vaidmens atlikėją

Filmui „Nosferatu“ surado pagrindinio vaidmens atlikėją

Aktorius Dougas Jonesas, žiūrovams labiausiai žinomas iš dilogijos „Pragaro vaikis“ (angl. „Hellboy“), kurioje jis suvaidino Eibą Sapieną, gavo pasiūlymą atlikti pagrindinį vaidmenį klasikinio siaubo filmo „Nosferatu. Siaubo simfonija“ (angl. „Nosferatu“) perdirbinyje. Apie tai praneša portalas „ComicBook“.

Apie šį projektą tapo žinoma dar 2015 metais, kai buvo pranešta, jog filmo scenaristu ir režisieriumi taps siaubo filmo „Ragana“ (angl. „The Witch“) kūrėjas Robertas Eggersas, kuris už minėtą filmą pelnė apdovanojimą kino festivalyje „Sundance“.

Tačiau dabar studija susirado naują režisierių, kuriuo tapo Davidas Lee Fisheris. Pasak kūrėjų, naujausias filmas bus sukurtas iš originaliosios juostos epizodų, kuriuos papildys jau mūsų laikais sukurtos scenos. Tai bus pirmasis kino istorijoje toks eksperimentas, kuris leis perkurti originalų klasikinį filmą nepaliečiant originalo koncepcijos.

Nebylusis filmas „Nosferatu. Siaubo simfonija“ pasirodė 1922 metais, o jo režisieriumi tapo legendinis vokiečių kino pionierius F. W. Murnau. Režisierius norėjo ekranizuoti Bramo Stokerio romaną „Drakula“, tačiau jam nepavyko gauti leidimo, ir jis šiek tiek pakeitė savo juostos siužetą ir veikėjų vardus.

Kada pasirodys naujoji „Nosferatu“ vizija nepranešama, tačiau tikėtina, jog filmas dienos šviesą išvys jau kitais metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles