Pradedama filmuoti juosta „Žmona“ su Glenn Close

Pradedama filmuoti juosta „Žmona“ su Glenn Close

Po penkerių metų pertraukos, per kuriuos švedų režisierius Björn‘as Runge‘as savo dėmesį koncentravo į teatrą ir rašymą (įskaitant ir jo pirmąjį romaną), spalio 31 d. pradedamas jo naujos juostos „Žmona“ (angl. „The Wife“) filmavimas. Būsimasis filmas kuriamas pagal amerikiečių rašytojos Meg Wolitzer 2003 m. tokio paties pavadinimo bestselerį. Pagrindine juostos žvaigžde taps amerikiečių aktorė Glenn Close, taip pat bus galima išvysti tarptautinę aktorių komandą, kurioje šiuo metu yra Jonathanas Pryce‘as Christianas Slateris, Annie Starke, Maxas Ironsas bei Harry Lloydas. Filmo premjera numatoma 2017 m.

Juostai „Žmona“ scenarijų rašė Oskaro laureatė Jane Anderson. Filmo centre atsiduria sutuoktinių pora, kurie ima vienas nuo kito tolti per savo kelionę į Nobelio premijos teikimo ceremoniją Stokholme.

„Kai pirmą kartą tai perskaičiau, mane iš karto įkvėpė ši meilės, kūrybiškumo ir už visą gyvenimą didesnės paslapties, kurią dalijasi pagrindiniai personažai Džoana ir Džo, istorija. Kadangi Glenn Close sutiko vaidinti, esu įsitikinęs, kad filmas taps kūrybiškai puikia ir iššūkių pilna patirtimi“, apie projektą kalbėjo B. Runge‘as.

Šešis kartus nominuota Oskarui, įskaitant vaidmenis filmuose „Pavojingi ryšiai“ (angl. „Dangerous Liaisons“, 1988 m.), „Fatališkas potraukis“ (angl. „Fatal Attraction“, 1987 m.), „Stiprus šaltis“ (angl. „The Big Chill“, 1983 m.) ir „Pasaulis pagal Garpą“ (angl. „The World According to Garp“, 1982 m.) G. Close šiemet jau vaidino net keturiose juostose. Šiuo metu ji ruošiasi vaidinti penktajame projekte – Katherinos Paterson knygos „Smarkuolė Gilė Hopkins“ (angl. „The Great Gilly Hopkins“) ekranizacijoje, kurią režisuos Stephenas Herekas.

B. Runge‘o 2003 m. sukurtas filmas „Auštant“ (šved. „Om jag vänder mig om“) tarptautiniame Berlyno kino festivalyje apdovanota Sidabriniu lokiu, taip pat pelnė du Švedijos kino apdovanojimus. Jo „Burna į burną“ (šved. „Mun mot mun“, 2005 m.) buvo nominuota Šiaurės ministrų tarybos kino prizui, o naujausia juosta „Laiminga pabaiga“ (angl. „Happy End“, 2011 m.) taip pat įvertinta Švedijos kino apdovanojimu.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles