J. Gyllenhaalas ir R. Reynoldsas puola į paniką pirmajame „Gyvybės“ anonse

Pasiruoškite dar vienam mokslinės fantastikos filmui apie kosmose į pavojų pakliūnančius astronautus.

Šįkart „Sony“ juosta „Gyvybė“ (angl. „Life“) pasakoja apie Tarptautinėje kosminėje stotyje esančią astronautų komandą, priimančią pirmąją ne Žemėje aptiktą gyvybės formą. Galiausiai paaiškėja, kad atrasta gyvybė nėra taiki ir stotyje kyla neeilinė panika.

Sekmadienį pasirodęs pirmasis anonsas pristato pagrindinę siužeto mintį. Mokslininkai, iš pradžių besidžiaugiantys naujo gyvybės atradimui, galiausiai dėl to gailisi, privalantys kovoti su padaru, kuris yra nematytas ir nesuprantamas. Prieš kelis dešimtmečius erdvėlaiviuose vykstančios mokslininkų kovos su ateiviais buvo tarytum atskiras kino žanras, todėl filmas turi iš ko mokytis.

Apie „Gyvybės“ ambicijas taip pat sufleruoja filmui surinkta kūrybinė komanda. Pagrindinius vaidmenis čia atlieka Jake‘as Gyllenhaalas, Ryanas Reynoldsas ir Rebecca Ferguson. Juostos režisierius – „Numeris 44“ (angl. „Child 44“) kūrėjas Danielis Espinoza.

Filmo scenarijų parašė Paulas Wernickas ir Rhettas Reese‘as – scenaristų duetas, šiemet sulaukęs išskirtinės šlovės už „Deadpool“ scenarijų.

„Gyvybės“ premjera – 2017 m. gegužės 24 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles