Naujasis „Žmogus Voras“ susitarė dėl šešių filmų Marvel visatoje

Naujasis „Žmogus Voras“ susitarė dėl šešių filmų Marvel visatoje

Per pastaruosius 15-a metų kino ekranuose galėjome susitikti su trimis skirtingais „Žmogaus Voro“ aktoriais. Pirmuose filmuose išvydome visai sėkmingai pasirodžiusį Tobey Maguire’ą, kitose keliose juostose Andrew Garfieldą, o šiuo metu visai sėkmingai su savo užduotimis susidoroja jaunasis Tomas Holland’as. Žmogaus Voro vaidmenyje aktorių pirmąsyk išvydome filme „Kapitonas Amerika: Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“), tačiau pagal didžiuosius Marvel planus, su šiuo aktoriumi personažo nuotykius žiūrėsime ilgiausią laiko kiekį.

„Marvel Studios“ prezidentas Kevinas Feige jau anksčiau teigė turintis didelių planų Tomui Hollandui, o dabar yra skelbiama, kad su aktoriumi jau yra susitarta dėl šešių filmų.

„Studija man pasiūlė tokį kontraktą, kuris gali būti įgyvendintas daugybe skirtingų variantų. Kad ir trumpas momentinis kadras „Keršytojuose“ (angl. „Avengers“). Aš tikrai žinau, kad vaidinsiu trijuose soliniuose „Žmogaus-Voro“ filmuose, tačiau „Marvel“ mane gali nusiųsti vaidinti ir visai kituose savo visatos juostose. Atvirai pasakius, aš esu laimingas, kad dirbu su jais – jie tikrai gerbia savo aktorių gyvenimą ir suvokia, kad jie gali vaidinti ir kituose filmuose, todėl stengiasi tau padėti suderinti viską“, – teigė T. Holland’as

Dar prieš kelias savaites aktorius teigė, kad jis „gali arba pasirodyti, arba nepasirodyti“ naujausiuose „Keršytojuose: Begalybės kare“ (angl. „Avengers: Infinity War“), kuris jau nuo sausio bus pradedamas filmuoti. Jaunasis aktorius teigė galvojantis, kad „viskas turėtų išsispręsti teigiamai“, tačiau kartu ir negalintis patvirtinti jog filme pasirodys.

T. Hollandas taip pat pasidalino informacija, kaip jis sužinojo gavęs Peterio Parkerio vaidmenį: „Žinote, aš gulėjau savo lovoje bei naršiau „Instagram’e“. Visa ši istorija vyko maždaug praėjus mėnesiui nuo mano atrankų šiam vaidmeniui. Tuo metu „Marvel“ kaip tik pasidalino nuotrauka, skelbiančia, kad jeigu žmonės nori sužinoti, kas tapo naujuoju Žmogumi Voru, šie turi apsilankyti jų internetiniame puslapyje. Žinoma, aš tada apsilankiau „Marvel“ puslapyje, kur ir buvo paskelbta „Naujuoju Žmogumi Voru tapo Tomas Hollandas“. Labai nedaug trūko, kad būčiau išprotėjęs. Man pačiam tai buvo visiškai neįtikėtina“.

Visai nesenai buvo pasirodę gandai, kad naujausias „Žmogaus Voro“ (angl. „Spider-Man: Homecoming“) filmas pradės naujos solo trilogijos ciklą, bet po šiandien pasklidusios naujausios informacijos visiškai nebėra aišku, kaip bus vystoma herojaus istorija. Pasklidę gandai teigė, jog kiekvieno tęsinio metu bus pasakojami nuotykiai iš vis kitų jo mokslo metų. Ir visgi, „Žmogaus-Voro“ filmas į kino teatrus atkeliaus jau kitų metų liepos 7-ąją, tad gandų bus vis daugiau.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles