M. Fassbenderis prakalbo apie dramos „Švyturys tarp dviejų vandenynų“ filmavimo aikštelėje gimusią meilę A. Vikander

Michaelas Fassbenderis ir Alicia Vikander šiuo metu vadinami viena gražiausių Holivudo porų. Tačiau nedaug kas žino, jog jų meilė gimė filmuojantis dramoje „Švyturys tarp dviejų vandenynų“. Pagal M. L. Stedman bestselerį pastatytame filme aktoriai vaidina sūnų praradusią porą, vieną dieną netikėtai randančią kitą kūdikį. Ši ypač jausminga juosta Lietuvos kino teatruose pasirodys jau lapkričio 18 dieną.

Apie asmeninį gyvenimą ir, juo labiau, jausmus retai paatviraujantis 39 metų aktorius šįkart neslepia džiaugsmo ir mielai pozuoja su mylimąja. Viename interviu paklaustas, ar sunku, kai žurnalistai dažniau domisi jo meilės reikalais, nei pasiekimais profesinėje srityje, M. Fassbenderis sakė: „Nepavadinčiau to sunkumais. Tiesiog turiu prabangą pasirinkti, į kokius klausimus atsakyti ir į kokius – ne. Tai nutiko, mes su Alicia radome vienas kitą, labai dėl to džiaugiuosi, tačiau nežinau, ką dar apie tai galėčiau papasakoti“.

Pora susipažino 2014 metais, kuomet pirmąkart susitiko  „Švyturys tarp dviejų vandenynų“ filmavimo aikštelėje.  Vėliau drauge dalyvavo „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonijoje, tuomet ir patvirtino, jog juos sieja kur kas daugiau nei tik vaidmenys minėtoje dramoje.

„Mūsų santykiai klostėsi labai natūraliai. Tai nereiškia, kad įsimyliu visas aktores, su kuriomis vaidinu filmuose. Tarp mūsų buvo tikra chemija. Sutikite, juk jei vaidini žudiką, netampi tokiu ir realiame gyvenime. Todėl mūsų pažinties būdo nesureikšminu. Tiesiog esu labai laimingas, kad radome vienas kitą“, – sakė dviems „Oskarams“ nominuotas M. Fassbenderis.

Aktorius kino mėgėjams puikiai žinomas dėl vaidmenų tokiuose filmuose, kaip „Negarbingi šunsnukiai“ ar „Iksmenai“, „Styvas Džobsas“, „12 vergovės metų“ ir kt. Tuo tarpu 28-erių A. Vikander labiausiai išgarsėjo laimėjusi „Oskarą“ už antrojo plano vaidmenį juostoje „Danų mergina“.

Na, o įsimylėjeliams lemtinga drama „Švyturys tarp dviejų vandenynų“ pasakos apie porą, kuri

po netrukus iškeltų vestuvių vienui vieni gyvena saloje, o iki pilnos laimės jiems trūksta tik kūdikio. Deja, šis palieka savo tėvus per anksti. Gedulo bedugnėje, pasisukus vėjams, į salos pakrantę vandenyno bangų atplukdytoje valtyje sutuoktiniai randa verkiantį kūdikį – nuostabaus grožio mergaitę. Tomas (akt. M. Fassbenderis) pasiryžęs susisiekti su policija, kad ši imtų ieškoti mergaitės tėvų, tačiau motinystės instinkto užvaldyta Izabelė (akt. A. Vikander) įtikina vyrą, kad tai – dangaus dovana jiems, atsakymas į visas jų maldas ir troškimus.

Beprotiškai mylėdamas savo žmoną, Tomas nusileidžia ir priima svetimą kūdikį į savo šeimą. Tačiau nė vienas jų net neįtaria, kokios bus šio sprendimo pasekmės

Jausminga drama „Švyturys tarp dviejų vandenynų“ į Lietuvos kino teatrus atkeliaus jau lapkričio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles