Tomas Hiddlestonas pastebėtas su „bondiados“ kūrėjais

Tomas Hiddlestonas pastebėtas su „bondiados“ kūrėjais

Gandai apie aktoriaus Tomo Hiddlestono pasirodymą Džeimso Bondo vaidmenyje sekančioje dalyje pradeda pasitvirtinti. Kaip praneša britų leidinys „The Guardian“, aktorius buvo pastebėtas Londone su „bondiados“ režisieriumi Samu Mendesu ir frančizės prodiusere Barbara Broccoli.

Iš karto po šios žinios viena iš stambiausių britų lažybų punktų kontorų „Coral“ nutraukė priiminėti statymus už sekančio agento 007 atlikėją. „Dūmų be ugnies nebūna. Po staigaus statymų už Tomą Hiddlestoną pakilimą per pastarąsias 24 valandas, mes nusprendėme nustoti juos priiminėti. Anksčiau šiais metais buvo panaši situacija ir su Idrisu Elba bei Damianu Lewisu, tačiau tai nepalyginama su šiuo atveju“, – pasakė kompanijos „Coral“ atstovas.

Aktorius Tomas Hiddlestonas ankščiau teigė, jog niekas kol kas jam nesiūlė suvaidinti agentą 007 sekančiame filme. „Kiek aš žinau, ši pozicija yra kol kas užimta“, – sakė aktorius viename iš interviu.

„Bondiados“ prodiuseriai taip ir nepranešė, ar jie vis dar nori bendradarbiauti su paskutinių keturių filmų apie Džeimso Bondo nuotykius atlikėju Danieliu Craigu. Paskutinė dalis pavadinimu „007: Spectre“, kurioje pasirodė aktorius, visame pasaulyje užsidirbo 880 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. kinomanas / 2016 gegužės 16

    geras aktorius,bet visiškai netinka bondo vaidmeniui