„Eragono“ knygų gerbėjai reikalauja naujo perdirbinio iš „Disney“ studijos

„Eragono“ knygų gerbėjai reikalauja naujo perdirbinio iš „Disney“ studijos

Zacko Snyderio „Teisingumo lygos“ (angl. „Justice League“) istorija parodė, kad gerbėjų balsas šį tą reiškia ir gali paveikti milijoninių biudžetų projektus. Tad kodėl gi juo nepasinaudojus ir nepamėginus iš naujo paleisti knygų adaptaciją? Taip pagalvojo populiarios „Paveldėjimo“ (angl. „The Inheritence“) knygų serijos, iš kurios žymiausia yra pirmoji knyga „Eragonas“ (angl. „Eragon“) autorius Christopheris Paolini, paleisdamas judėjimą socialiniame tinkle #EragonRemake, kuriuo reikalaujama, kad „Disney“ studija imtųsi šios istorijos perdirbinio.

2006 m. išleistas „Eragono“ filmas buvo pirmas ir paskutinis. Nors nemenkas 100 JAV milijonų dolerių biudžetas buvo atpirktas, labai prasti atsiliepimai iš kritikų bei knygos gerbėjų privertė apsigalvoti dėl serijos pratęsimo kino ekranuose. Tuo metu už adaptaciją buvo atsakinga „20th Century Fox“, o tai reiškia, kad po didžiojo susijungimo dabar „Eragono“ teisės priklauso „Disney“ studijai.

Į autoriaus C. Paolinio šaukimą perdirbiniui atsiliepė jau daugiau nei 30 tūkstančių Eragono gerbėjų, taip pat reikalaujančių iš „Disney“ kokybiškos knygų adaptacijos. Šis poelgis buvo įkvėptas sprendimo atgaivinti taip pat sėkmingą „Persio Džeksono“ (angl. „Percy Jackson“) knygų seriją, kuriai irgi siaubingai nepasisekė kino ekranuose, tačiau studija nusprendė duoti antrą šansą ir šiuo metų bendradarbiauja su autoriumi kuriant serialą „Disney+“ platformai. Bet su tiek daug filmų serijų, adaptacijų bei perdirbinių jų kišenėje, tik laikas parodys, ar „Disney“ sureaguos ir investuos į dar vieną gerbėjų mylimą seriją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles