„Džonas Vikas 4“ plečia aktorių komandą

„Džonas Vikas 4“ plečia aktorių komandą

Ketvirtosios „Džono Viko“ (angl. „John Wick“) dalies kūrimas paskutinėmis savaitėmis gerokai pasistūmėjo į priekį po ilgos karantino pauzės ir pagrindiniam aktoriui Keanu Reevesui baigus filmuotis naujajame „Matricos“ (angl. „The Matrix“) filme. Ypač pagausėjo naujų aktorių komanda – viena didžiausių naujienų buvo kung fu meistro Donnie Yeno prijungimas prie šios serijos – jis čia sugrįžta kaip dar vienas senas Džono Viko pažįstamas. Negana to, „Džono Viko“ serija toliau plečia kovų specialistų gretas ir nežinomam vaidmeniui pakvietė japonų aktorių Hiroyuki Sanadą, prieš kelis mėnesius atlikusį Skorpiono vaidmenį „Mortal Kombat“ adaptacijoje.

Neseniai buvo patvirtintas ir Laurence Fishburno sugrįžimas, taip pat naują vaidmenį gavo ir aktorius Billas Skarsgardas, labiausiai žinomas kaip klounas Penivaisas iš siaubo serijos „Tas“ (angl. „It“). Vienu momentu buvo planuota kardų specialisto vaidmenį patikėti Wesley Snipesui, tačiau jam atsisakius, vaidmuo perėjo Hiroyuki Sanadai.

Nėra abejonių, kad iš surinktų didelę kovų scenų patirtį turinčių profesionalų, galima tikėtis dar vieno stipraus filmo Džono Viko pasaulyje. Nors buvo tikėtasi kartu filmuoti ketvirtą ir penktą dalis vienu metu, pandemija šiuos planus sustabdė, tačiau filmavimai prasidės šią vasarą Prancūzijoje, Vokietijoje bei Japonijoje. Ketvirtasis „Džonas Vikas“ planuojamas išleisti kitų metų gegužės 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles