Hugh Jackmanas vaidins filme „Apaštalas Paulius“

Hugh Jackmanas vaidins filme „Apaštalas Paulius“

Holivudo susidomėjimas religiniais filmais auga ir toliau. Kaip praneša „Deadline“, dabar studijos „Warner Bros.“ akys nukrypo į filmą „Apaštalas Paulius“ (angl. „Apostle Paul“).

Apie galimą filmo siužetą kol kas nėra jokių žinių. Jo scenarijų šiuo metu ruošiasi rašyti Mattas Cookas, kol kas neparašęs jokių įsimintinų filmų.

Sprendžiant iš pavadinimo, juostoje turėtų būti koncentruojamasi į apaštalą Paulių. Jis nebuvo vienas iš dvylikos pirmųjų Jėzaus apaštalų, tačiau ilgainiui išgarsėjo kaip vienas uoliausių jo pasekėjų. Apakintas šviesos, jis vėliau atgavo regėjimą ir už tai dėkojo savo tikėjimui. Paulius kartu buvo vienas pirmųjų bažnyčių statytojų ir, kaip teigiama, yra parašęs 14 iš 27 Naujojo testamento knygų.

„Warner Bros.“ su šiuo projektu tikrai nejuokauja. Pasak tos pačios „Deadline“ naujienos, pagrindinį vaidmenį turėtų įkūnyti ne kas kitas kaip Hugh Jackmanas. Filmo prodiuseriai yra neišskiriamas draugų duetas Mattas Damonas ir Benas Affleckas.

Apie galimą filmo premjerą kol kas nepranešama, tačiau H. Jackmano įsitraukimas į projektą tikrai yra realus. Kaip buvo pranešta prieš kelias dienas, 2017 metais pasirodysiantis filmas „Ernis 3“ (angl. „Wolverine 3“) bus paskutinis kartas, kai H. Jackmanas „Iksmenų“ visatoje įkūnys Ernį – veikėją, išgarsinusį aktorių visame pasaulyje, todėl laiko jis tikrai turės. Tiesa, iki tol jis kaip Ernis dar pasirodys kitų metų filme „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-Men: Apocalypse“).

Paskutiniu metu Lietuvos kino teatruose H. Jackmaną buvo galima pamatyti naujajame Neillo Blomkampo filme „Čapis“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles