Pirmasis „Drakono ašmenų“ anonsas nukelia į senovės Rytų imperijų laikus

Po tikrai labai ilgo laikotarpio į pasaulio kino teatrus pretenduoja sugrįžti Kinijos rinkos kūrinys „Drakono ašmenys“ (angl. „Dragon Blade“), kuriame pagrindinį vaidmenį atliks vienas žinomiausių Rytų kovos menų meistras ir komedijų asas Jackie‘is Chanas. Prie jo prisijungia ir kiti Holivude ir Kinijoje žinomi aktoriai.

Anonse matome trumpai nupasakotą istoriją, kuri supažindina su keliais pagrindiniais veikėjais. Dalis jų – Kinijos platybėse pasiklydę Romos imperijos kariai, tapę legionų valdovais, su savo vadovaujamais karių būriais besistengiantys ištrūkti iš nedėkingų Kinijos platybių ir grįžti namo.

Labai sunku kažką pasakyti apie filmą, kurio anonsas yra visiška mėsmalė, o susigaudyti kas yra kas darosi labai sunku jau po pirmųjų 15 sekundžių. Akivaizdu tik tiek, kad grįžtama apie porą tūkstantmečių atgal į laikus, kai svarbu buvo ne tik galia, bet ir šarvų blizgesys. Anonse matome ir pagrindinius vaidmenis atliekantį Johną Cusacką su Adrienu Brody‘iu. Pirmojo karjera jau seniai nugesusi, todėl nieko nuostabaus, kad galima jį išvysti tokiame amplua. Tačiau dėl A. Brody‘io yra gana keista. Nors jo žvaigždė jau nebežiba taip, kaip anksčiau, tačiau Kinijos filme jo išvysti nebuvo galima tikėtis. Ir nors viskas atrodo efektingai, paskutinė anonse ištariama frazė sužlugdo gero filmo viltis.

Planuojama, kad Kinijos rinką filmas pasieks kitų metų vasarį, tačiau kada jis pasieks kitus pasaulio kraštus priklauso nuo to, kokia JAV studija sutiks platinti filmą.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles