„Amerikiečių snaiperio“ premjeros – su kariais ir snaiperinių ginklų parodomis

Vasario 20 d. dviejuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose vienu metu vyko išskirtinė filmo „Amerikiečių snaiperis“ premjera su Lietuvos ir JAV kariais. Prieš pat šešiems Oskarams nominuoto filmo premjerą Vilniuje ir Kaune visi norintieji galėjo apžiūrėti Lietuvos kariuomenės naudojamų snaiperinių ginklų parodas.

Vilniuje, prekybos centre „Ozas“ įsikūrusio kino centro „Multikino“ prieigose likus valandai iki filmo ginkluotės parodoje kiekvienas norintis galėjo apžiūrėti Lietuvos kariuomenės snaiperių ir taikliųjų šaulių naudojamus ginklus. Be viso to, prieš premjerą gyvai bus pristatytas naujasis modernus Lietuvos kariuomenės taikliojo šaulio šautuvas FN SCAR-H PR, anksčiau dar nerodytą viešumoje.

Renginyje lankėsi kino žiūrovai smalsiai apžiūrinėjo ginklus, o prie jų prisijungė ir JAV bei Lietuvos kariai, kuriems naujasis ginklas taip pat dar mažai pažįstamas. Prieš filmo pradžią ekrane žiūrovai galėjo apžiūrėti fotografo Vidmanto Balkūno fotografijų galeriją iš Lietuvos kariuomenės snaiperių gyvenimo.

Kaune esančiame prekybos centre „Mega“ įsikūrusiame kino centre „Cinamon“ taip pat buvo pristatomi Lietuvos kariuomenės ginklai. Prieš kasas įsikūrusioje parodoje visi kauniečiai galėjo ir apžiūrėti, ir rankose palaikyti ginklus, pabendrauti su Lietuvos snaiperiais ir į premjerą atyvkusiais JAV kariais.

„lrytas.lt“  nuotraukos

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles