Brentonas Thwaitesas atliks vieną pagrindinių vaidmenų filme „Karibų piratai 5“

Brentonas Thwaitesas atliks vieną pagrindinių vaidmenų filme „Karibų piratai 5“

Po ilgai trukusios tylos naujasis studijos „Disney“ franšizės apie piratus filmas „Karibų piratai: Numirėliai nepasakoja istorijų“ (angl. „Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales“) jau turi vieno pagrindinių veikėjų aktorių. Juo taps „Siuntėjo“ (angl. „Giver“) ir „Piktadarės istorijos“ (angl. „Maleficient“) žvaigždė Brentonas Thwaitesas.

Naujausiuose piratų nuotykiuose jaunasius aktorius įkūnys britų karį Henrį, kurio svarba prilygs Orlando Bloomo Willą Ternerį. Taigi, tikėtina, kad anksčiau sklidę gandai apie O. Bloomo grįžimą į juostą nebepasitvirtina.

Pagrindines roles taip pat atliks ir pirmųjų keturių filmų aktoriai – Johnny‘is Deppas grįš į kapitono Džeko Sperou rolę, o Geoffrey‘is Rushas ir vėl suvaidins kapitoną Barbosą. Pagrindiniu blogiečiu, planuojama, bus Javieras Bardemas, kuris šias roles atlieka ypatingai gerai. Jis turėtų suvaidinti vaiduoklį kapitoną, kaltinantį Džeką Sperou dėl brolio mirties ir ieškantį ypatingų galių, kurias nori panaudoti keršydamas.

Penktąją „Karibų piratų“ dalį režisuos Joachimas Ronningas ir Espenas Sandbergas, anksčiau kartu dirbę kuriant „Bandites“ (angl. „Bandidas“).

Aktorius B. Thwaitesas šiuo metu yra ypatingai užimtas jaunas aktorius. Be jau minėto „Siuntėjo“ ir „Piktadarės istorijos“, kuriuose jis jau pasirodė, aktorius planuoja dar suvaidinti kino studijos „Summit Entertainment“ kuriamame filme „Egipto dievai“ (angl. „Gods of Egypt“), kuriame pagrindinį vaidmenį atils Gerardas Butleris.

„Karibų piratai: Numirėliai nepasakoja istorijų“ penkis mėnesius bus filmuojami Australijoje, o premjera kinuose numatoma 2017 metų liepos 7 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles