Pasaulinės savaitgalio filmų pajamos (11.21 – 11.23)

Besibaigiantis lapkritis pristato dar vieną tarptautinį hitą, trečiąją „Bado žaidynių“ dalį, kuri priverčia pasijausti šiek tiek nepatogiai visiems konkurentams. Taip pat, savaitgalį dominuoja keli animaciniai filmai, o kai kuriems senbuviams naujos premjeros suteikia džiaugsmą, papildydamos sąskaitas solidžiomis pinigų sumomis. Praėjusio savaitgalio pasaulio filmų Top 10 atrodo taip:

„Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas. 1 dalis“ (angl. „The Hunger Games: Mockingjay – Part 1“) – savo ilgą kelionę su didžiausiu šiais metais startu Šiaurės Amerikoje pradėjusi trečioji paauglių pamiltos franšizės dalis nenusileidžia ir pasaulyje. 85 šalys garantavo naujam filmui lyderystę ir per pirmąjį savaitgalį suteikė net 152 milijonus dolerių. Tai 4 % didesnis startas už praeitos dalies pasiekimą. Filmo sėkmę garantavo nuostabus pasirodymas Jungtinėje Karalystėje – 19,9 mln. dolerių, Vokietijoje – 13,7 mln. ir Meksikoje – 12,1 mln. dolerių. Bendrai, visame pasaulyje filmas užsidirbo 275 milijonus dolerių. Prognozuojama, kad juosta turėtų užsidirbti apie 700-800 milijonų.

„Tarp žvaigždžių“ (angl. „Interstellar“) – į antrą poziciją nusirito naujausias Ch. Nolano epas apie kosmosą. Filmui šį kartą pavyko užsidirbti 70 milijonų iš 64 šalių. Tai labai geras rezultatas. Daugelyje valstybių, juostai pavyko užbaigti trečiąjį savaitgalį su labai minimaliais kritimais. Dominuoja Kinija, kuri šiai mokslinei fantastikai jau atnešė 82 milijonus. Kitą savaitgalį filmas ten turėtu perkopti 100 milijonų dolerių barjerą. Šiuo metu juostos sąskaitoje jau 449,4 milijonai. Galiausiai, juosta gali pasiekti „Gravitacijos“ rezultatą, ir užbaigti savo pasirodymą su 650-700 milijonais dolerių.

„Madagaskaro pingvinai“ (angl. „Penguins of Madagascar“) – jau šį savaitgalį nuožmus pingvinų ketvertas atplauks į 40 pasaulio šalių, o kol kas naujausias studijos „20 Century Fox“ darbas gali mėgautis puikiais rezultatais Kinijoje. Antras savaitgalis atnešė animuotai juostai 8,7 mln. dolerių. Bendroje sumoje, filmas turi 23 milijonus dolerių ir dar 87 premjeras prieš akis.

„Įniršis“ (angl. „Fury“) – visai gerai Kinijoje startavo D. Ayero karinis epas su Bradu Pittu pagrindiniame vaidmenyje ir leido užsidirbti 6,8 mln. dolerių. Filmui iš 42 šalių pavyko užsidirbti 8,2 milijonus ir privesti bendrą rezultatą prie 158, 7 mln. pasaulinių pajamų. Juostos dar laukia 7 premjeros, tarp kurių ir Japonijos teritorija.

„Galingasis 6“ (angl. „Big Hero 6“) – 165 milijonus dolerių kainavęs studijos „Disney“ projektas šį kartą pasisavino 7 milijonus iš 23 teritorijų. Filmas gerai laikosi Rusijoje, kur turi solidžius 20 milijonų, o taip pat ir mažesnėse Azijos šalyse, kaip Filipinai, Indonezija ir Vietnamas. Juosta dabar savo sąskaitoje turi 185,2 mln. bendrų pajamų. Jos laukia dar 45 premjeros, tarp kurių Italija, Ispanija, Japonija, Brazilija.

„Dingusi“ (angl. „Gone Girl“) – paskutinius skatikus renka puikiai įvertintas žiūrovų ir kino kritikų D. Fincherio filmas. 2,4 milijonais iš 31 šalių papildęs sąskaitą, filmas jau beveik priartėjo prie pelningiausio režisieriaus projekto vardo. Dabar filmas turi 328,2 milijonus dolerių bendrų pajamų. Tai puikus rezultatas filmui, kainavusiam 61 mln. dolerių.

„Drakula. Pradžia“ (angl. „Dracula Untold“) – nauja vizija apie žymųjį Transilvanijos siaubą savaitgalį gavo 2,1 milijonus iš 55 šalių žiūrovų, kas leido filmui pasiekti 211,7 milijonus dolerių bendrų pajamų. Liko dar 4 premjeros, kurios numatytos gruodžio mėnesį.

„Bėgantis labirintu“ (angl. „The Maze Runner“) – 2 milijonais dolerių savo pajamas papildė dar vienas paauglių pamėgtas literatūrinio kūrinio perkėlimas į ekranus. Vis dar rodomas 18 šalių, filmas puikiai laikosi Kinijoje, kur jau turi 21 milijoną. Bendrai, juosta gali pasigirti neblogu pasiekimu – 333,7 mln. dol. pasaulinių pajamų.

„Vidža“ (angl. „Ouija“) – naujos premjeros siaubo filmui silpnai praėjo. Juosta sugebėjo užsidirbti vos 1,5 milijono dolerių iš 26 teritorijų. Bendrai, filmo kūrėjai savo sąskaitoje jau turi 67,2 milijonus. Kaip 5 mln. dolerių kainavusiam filmui, tai ganėtinai neblogas rezultatas.

„Gyvenimo knyga“ (angl. „The Book of Life“) – paskutinėje pelningiausių savaitgalio dešimtuko vietoje atsidūrė dar vienas animacinis darbas. 1,1 milijonus dolerių iš 17 šalių užsidirbęs studijos „20th Century Fox“ animacinis darbas leido jo kūrėjams priartėti prie 90 milijonų dolerių slenksčio. Filmas šiuo metu turi 87,3 milijonus dolerių.

Šią savaitę didžiausia premjera laikomas animacinis studijos „20th Century Fox“ filmas „Madagaskaro pingvinai“, kuris ir bandys nurungti ilgam topo viršūnėje įstrigusį trečią „Bado žaidynių“ filmą. Tai pat, 20 šalių pasirodo komedijos „Kaip atsikratyti boso? “ (angl. „Horrible bosses 2“) tęsinys, kuriam žadama dar didesnė sėkmė nei originaliam filmui.

Šaltinis: boxoffice.com

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles