Robertas De Niro kovoja su mažais vaikais naujoje komedijoje „Karas su seneliu“

Robertas De Niro kovoja su mažais vaikais naujoje komedijoje „Karas su seneliu“

Robertas De Niro yra žinomas visame pasaulyje aktorius, išgarsėjęs dėl savo įvairiapusių vaidmenų, kelis dešimtmečius besitęsiančioje karjeroje yra vaidinęs ir šeimos žmogų, ir gangsterį, ir pokalbių laidos vedėją, ir dar daugiau. Naujausiame savo filme, nuotaikingoje komedijoje „Karas su seneliu“ (angl. „War with Grandpa“) 77-erių metų aktorius atlieka puikiai jam tinkantį nepailstančio senelio vaidmenį.

Filmą pristatantis anonsas atskleidžia, ko aktoriaus gerbėjai gali tikėtis iš naujosios „airio“ komedijos. Komedijoje „Karas su seneliu“ R. De Niro vaidina senelį Edą, vis sunkiau funkcionuojantį staigiai besikeičiančiame pasaulyje, kuriame net maisto parduotuvės kasininkus keičia savitarnos kasos aparatai. Jo dukra Selė (akt. Uma Thurman), gyvenanti su vyru ir dviem vaikais, pasiūlo senelį priimti į savo namus, tačiau Edui teks dalytis kambariu su anūku Peteriu (akt. Oakes Fegley).

Kurį laiką dar kentėjęs Peteris galiausiai nusprendžia padaryti bet ką, kad išvytų senelį iš namų. Pasitaręs su draugais anūkas savo seneliui paruošia iš proto vedančią išdaigų programą.

Bet senelis, kurio vaidmenį atlieka R. De Niro, – ne iš kelmo spirtas: taip lengvai pasiduoti jis neketina, tad namuose kyla tikrų tikriausias karas. Kol anūkas tariasi su mokyklos draugais, kokie pokštai išvarytų senelį iš jo kambario, garsaus aktoriaus vaidinamas personažas nusamdo kitus senelius, kad padėtų jam įgyvendinti atsakomąsias išdaigas.

Net Edo anūkė Mia atsiduria kovos viduryje, kai jos paprašo tarpininkauti, nes situacija pasidaro pernelyg įtempta. Atrodo, kad nė viena pusė nėra linkusi nusileisti.

Komedijos „Karas su seneliu“ anonso pabaigoje R. De Niro atsibunda viduryje nakties, nes pajunta greta lovoje gulinčią didžiulę gyvatę.

Filmo prodiuserė Rosa Peart paskelbė pranešimą apie filmą, kuriame sakė: „Karas su seneliu“ yra meilės vaisius, nes knygą, pagal kurią sukurtas filmas, man perskaitė ir pareklamavo mano tuometinis aštuonerių metų sūnus Tre. Šis filmas yra tikra šeimos istorija.“ Komedija „Karas su seneliu“ yra sukurta pagal 1984 m. išleistą rašytojo Roberto Kimmelio to paties pavadinimo romaną vaikams.

Filmo režisierius Timas Hillas („Garfildas 2“, „Alvinas ir Burundukai“) pritardamas prodiuserei paaiškino, kaip jie norėjo sukurti filmą, kuriuo galėtų mėgautis bet kokio amžiaus žiūrovai. Jis taip pat džiaugiasi, jog šis projektas leido naujos kartos jaunuosius aktorius supažindinti su išskirtinai talentingu R. De Niro.

Holivudo žvaigždžių kupiname filme taip pat vaidina aktoriai Christopheris Walkenas, Laura Marano, Uma Thurman, Jane Seymour, Robas Riggle’as bei Cheechas Marinas.

Komedija „Karas su seneliu“ Lietuvos kinuose nuo rugpjūčio 28 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles