Oscaras Isaacas naujausioje Iksmenų dalyje įkūnys didžiausią mutantų priešą Apokalipsą

Oscaras Isaacas naujausioje Iksmenų dalyje įkūnys didžiausią mutantų priešą Apokalipsą

Kino studija „20th Century Fox“ galiausiai rado aktorių, kuris įkūnys pagrindinį antagonisto vaidmenį naujausiame mutantų filme „Iksmenai: Apokalipsė“ (angl. „X-men: Apocalypse“). Studijai pavyko pasamdyti  itin stiprų jaunosios kartos aktorių Oscarą Isaacą, stipriai išgarsėjusį po pasirodymo juostoje „Groja Liuvinas Deivisas“ (angl. „Inside Llewyn Davis“). Aktorius įkūnys vieną didžiausių Iksmenų visatos priešų Apokalipsą, vieną pirmųjų ir ypatingai galingą mutantą, kurio atsiradimas datuojamas nuo senovės Egipto civilizacijos.

Anksčiau buvo sklidusios kalbos, kad studija šiam vaidmeniui taikosi į Tomą Hardy‘į. Tokie siekiai parodė, kad filmo kūrėjai visiškai nesikuklina ir vienam svarbiausių vaidmenų ieško ant bangos esančio A klasės aktoriaus. Kino portalas „Variety“ praneša, kad O. Isaacas jau seniai buvo laikomas favoritu ir, nors buvo svarstomi ir kiti aktoriai, jis buvo tas prototipas, pagal kurį ir buvo kuriamas veikėjas. Šio aktoriaus taip pat nuo pat pradžių norėjo ir režisierius Bryanas Singeris.

Oscaras Isaacas yra ypatingai talentingas aktorius dažnai vaidinantis ne tokio didelio biudžeto filmuose, kuriuose pagrindą visada sudaro aktoriai ir jų kuriami veikėjai. Iki šiol jis nebuvo laikomas franšizinių filmų objektu, tačiau dabar tokias galimybes jau galima įžvelgti. Be pasirodymo Iksmenų filme aktorius taip pat sukurs antraplanį vaidmenį naujausioje „Žvaigždžių karų“ dalyje. Tiesa, grynai aktorinių projektų O. Isaacas tikrai nepamiršta, mat jau greitai jis taip pat pasirodys juostoje „Žiauriausi metai“ (angl. „A Most Violent Year“).

Į naujausią „20th Century Fox“ filmą „Iksmenai: Apokalipsė“ planuoja sugrįžti Michaelas Fassbenderis, Jennifer Lawrence, James McAvoy‘us, Nicholas Houltas ir Hugh Jackmanas. Dar nežinia, kas įkūnys jaunuosius Ciklopą, Audrą ir Džin Grei, tačiau į pastarosios vaidmenį jau pretenduoja Chloe Grace Moretz.

„Iksmenai: Apokalipsė“ pasaulio kino teatrus pasieks 2016 metų gegužės 27 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles