Michelle MacLaren tapo „Nuostabiosios moters“ režisiere

Michelle MacLaren tapo „Nuostabiosios moters“ režisiere

Kino studija „Warner Bros.“ po daugybės kalbų atrado žmogų, kuris režisuos „Nuostabiosios moters“ (angl. „Wonder Woman“) filmą. Kaip buvo paskelbta pirmadienį pasirodžiusiame oficialiame pranešime, juostos režisiere tapo Michelle MacLaren. Per paskutinį dešimtmetį Holivudą drebinantį komiksų adaptacijų bumą, režisierė taps pirmąja moterimi, kuri režisuos pagal komiksus sukurtą filmą.

Nors M. MacLaren bus visiška naujokė kino pasaulyje, už kameros ji laiką leidžia jau ne pirmą dešimtmetį. Pradėjusi savo karjerą su „X failais“ (angl. „The X-Files“), paskutiniu metu režisierė ryškiausiai pasižymėjo seriale „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“), kuriame režisavo vienuolika serijų. Šiame seriale ji pasižymėjo savo išskirtiniu, itin aukštą įtampą išlaikančiu stiliumi veiksmo scenų metu, todėl režisuoti filmą, kuriame neabejotinai bus daug įtemptų akimirkų, jai neturėtų būti sunki užduotis.

Vien „Bręstančiu blogiu“ jos darbas neapsiriboja. Pastaruoju metu ji dirbo su tokiais populiariais televizijos projektais, kaip „Sostų žaidimas“ (angl. „Game of Thrones“) ir „Vaikščiojantys negyvėliai“ (angl. „The Walking Dead“). Kaip žinoma, abu šie serialai taip pat yra itin techniški ir turintys daug įspūdingo masto scenų, todėl technine prasme „Nuostabioji moteris“ režisierei neturėtų tapti didele problema. M. MacLaren už savo darbą televizijoje laimėjo du ir buvo nominuota dar dviem „Emmy“ apdovanojimams, tad jos darbą yra įvertinę ir specialistai.

Apie patį „Nuostabiosios moters“ filmą informacijos nėra daug. Legendinę „DC Comics“ heroję įkūnysianti aktorė Gal Gadot vaidins ir 2016 metais pasirodysiančiame filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman vs Superman: Dawn of Justice“), todėl prieš jai vienai skirtą filmą žiūrovai turės galimybę susipažinti su šia veikėja. Yra spėliojama, jog „Nuostabioji moteris“ gali pasakoti ankstyvąją herojės istoriją, vykusią dar prieš prasidedant naujuosiuose „DC Comics“ filmuose rodomam laikotarpiui, tačiau aiškių detalių dar nėra.

„Nuostabioji moteris“ pasaulio kino teatrus turėtų pasiekti 2017 metais.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles