Bus kuriamas „Nosferatu“ perdirbinys

Bus kuriamas „Nosferatu“ perdirbinys

Anot amerikiečių leidinio „Variety“, aktorė Anya Taylor-Joy veda derybas dėl prisijungimo prie „Nosferatu. Siaubo simfonija“ (vok. „Nosferatu, eine Symphonie des Grauens“, 1922 m.) perdirbinio. Jei pavyktų pasiekti susitarimą, aktorė dirbtų su režisieriumi Robertu Eggersu, kurio mistinis siaubo filmas „Ragana“ (angl. „The Witch“), 2015 m. Sandanso festivalyje buvo apdovanotas  už geriausią režisūrą. R. Eggersas ne tik režisuos būsimą siaubo klasikos perdirbinį, bet ir rašys jo scenarijų. Filmą prodiusuos Chrisas Columbusas ir Eleanor Columbus.

Tiesa, tai nebus pirmasis bandymas naujam gyvenimui prikelti vokiečių režisieriaus Friedricho Wilhelmo Murnau dar 1922 m. pasirodžiusią siaubo klasiką. 1979 m. tai padarė kitas vokiečių režisierius Werneris Herzogas, tuomet dirbęs su savo fetišiniu aktoriumi Klausu Kinskiu, Isabelle Adjani ir Bruno Ganzu. O 2000 m. kino ekranuose pasirodė E. Elias‘o Merhinge režisuotas filmas „Vampyro šešėlis“ (angl. „The Shadow of the Vampire“), kuriame pasakojama apie „Nosferatu“ filmavimą, paremtą legenda, anot kurios, grafą Orloką įkūnijęs aktorius Maxas Schreckas iš tiesų buvo vampyras.

O kol „Nosferatu“ perdirbinui dar tiktai ruošiamais aktorę A. Taylor-Joy bus galima išvysti mokslinės fantastikos veiksmo filme „Iksmenai. Nauji mutantai“ (angl. „X-Men:The New Mutants“) ir M. Night‘o Shyamalano trilerio „Nepalaužiamasis“ (angl. „Unbreakable“) tęsinyje „Stiklas“ (angl. „Glass“). Šie filmai atitinkamai turėtų pasirodyti 2018 ir 2019 m.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles