HBO netyčia paviešino naują „Sostų karų“ seriją

HBO netyčia paviešino naują „Sostų karų“ seriją

„Sostų karų“ gerbėjai su nekantrumu laukė naujosios septintojo sezono serijos. Ypatingai po trumpo anonso, pasirodžiusio iškart po penktosios serijos. Akivaizdu, kad nekantrumu degė ir Ispanijos HBO atšaka, kuri netyčia į platformą paleido visą pilną seriją.

Kaip pranešama, serija buvo paskelbta visiems HBO kanalo žiūrovams ir internete prabuvo beveik valandą, kol vadovybė susivokė, kas buvo padaryta. 70 minučių trukmės serija buvo labai greitai pašalinta iš platformos, tačiau greitiesiems interneto piratams tiek ir tereikėjo, kad spėtų ją parsisiųsti ir pasidalinti visose torrent platformose.

Jau tapo įprasta, kad priešpaskutinės  „Sostų karų“ sezono serijos būna geriausiomis sezono serijomis. Tą tradiciją pradėjo „Kruvinosios vestuvės“ ir taip tesėsi kiekvienais metais. Tad galima tikėtis, jog „Mirtis yra priešas“ (angl. „Death is the Enemy“), taip vadinasi naujoji serija, bus tikrai ypatingai. Ypač, sprendžiant iš anonso. Šeštoji sezono serija turėjo pasirodyti tik sekmadienio vakare JAV, arba sekančią dieną kitose valstybėse, todėl kažkam iš Ispanijos HBO tikrai nepasisekė.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles