Po tragiškos kaskadininkės mirties sustabdytas „Deadpool 2“ filmavimas

Po tragiškos kaskadininkės mirties sustabdytas „Deadpool 2“ filmavimas

Pirmadienį juostos „Deadpool 2“ filmavimo aikštelėje įvyko tragiška avarija, kurios metu žuvo viena kaskadininkių. Veiksmo scenos su motociklais metu patyrusi motociklų sporto atstovė ir kaskadininkė prarado kontrolę ir nesėkmingai kritusi užsimušė. Dėl šio įvykio studija „20th Century Fox“ iškart sustabdė juostos filmavimo darbus.

Kol kas nepranešama, kada bus atjaunintas filmavimas. Iškart po tragiškos avarijos buvo paskleista žinia, kad filmavimas bus atnaujintas po 48 valandų, tačiau dabartinėmis žiniomis, jis atidedamas neapibrėžtam laikotarpiui. Kaip rašo „Deadline“, tikėtina, jog studija neatnaujins filmavimo iki tol, kol bus baigtas pilnas tyrimas dėl kaskadininkės mirties.

Iškart po tragiško įvykio pagrindinį vaidmenį juostoje atliekantis Ryanas Reynoldsas viešai paskelbė pasisakymą. „Šiandien filmuodami „Deadpool“ praradome savo komandos narę. Mums visiems skaudu, jaučiamės sugniuždyti… Bet suprantame, kad toli gražu nepajusim to skausmo ir sielvarto, kurį jaučia jos šeima ir artimieji. Mano širdis verkia, kartu su visais, kurių gyvenimus ji palietė“, – savo twitter paskyroje rašė aktorius. Vėliau prie jo prisidėjo ir kiti aktoriai ir kūrybinė komanda.

Kaskadininkė šioje veiksmo scenoje buvo pakeitusi aktorę Zazie Beetz, vaidinsiančią Domino.

Tai jau antra kaskadininko žūtis per vieną mėnesį Šiaurės Amerikoje. Dar visai neseniai filmavimo metu mirtinai susižalojo kitas šios specialybės atstovas, legendinis kaskadininkas Johnas Berneckas. Jis smarkiai susižeidė galvą po nevykusio kritimo filmuojant aštuntąjį „Vaikštančių numirėlių“ sezoną. Šis įvykis pažymėjo pirmąją kaskadininko mirtį Jungtinėse Valstijose per 17 metų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles