Prie augančios „DC Comics“ filmų visatos prisijungs Lobo

Prie augančios „DC Comics“ filmų visatos prisijungs Lobo

Plėstis nesustojanti „DC Comics“ filmų visata į savo gretas prijungė dar vieną veikėją. Šįkart dėmesio centre atsidūrė komiksų veikėjas Lobo, gausiantis savo solinį filmą.

Šią naujieną pranešė tinklapis „The Wrap“, kartu paskelbęs, kad filmo scenarijų rašys Jasonas Fuchsas. Scenaristas jau yra pažįstamas „Warner Bros.“ studijai, kadangi jis parašė kitų metų vasarą pasirodysiantį ir šiuo metu filmuojamą filmą „Nuostabioji moteris“ (angl. „Wonder Woman“). Jis taip pat parašė itin prastai sutiktą praėjusių metų filmą „Penas: nuotykiai Niekados šalyje“ (angl. „Pan“), o šiuo metu rašo filmą aktoriui Tomui Cruise‘ui pavadinimu „Mėnulio parkas“ (angl. „Luna Park“).

Galima spėti, kad „Lobo“ scenaristui bus įveikiama užduotis. Populiarus „DC Comics“ ateivis dažniausiai yra pateikiamas kaip antiherojus, pasižymintis žiauriomis savybėmis ir dirbantis samdomu žudiku, kas yra tikra svajonė veiksmo filmų scenaristams.

Veikėją į didžiuosius ekranus norima perkelti ne pirmą kartą. Arčiausiai prie to buvo prieita 2012 metais, kuomet režisierius Bradas Peytonas sutiko režisuoti ir rašyti filmą. Jame pagrindinį vaidmenį turėjo atlikti Dwayne‘as Johnsonas. Kai pastarasis sutiko įkūnyti kitą „DC Comics“ herojų Juodąjį Adamą, filmo kūrimas buvo nutrauktas.

Kadangi „Lobo“ scenarijus dar net nepradėtas rašyti, sunku pasakyti, kada pasirodys pats filmas. Kol kas teks pasitenkinti kitu „DC Comics“ kūriniu „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“), pasirodysiančiu jau kovo 25 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles