„Varno“ perdirbinys eilinį kartą susidūrė su problemomis

„Varno“ perdirbinys eilinį kartą susidūrė su problemomis

Kai kuriems filmams, kad ir kiek į juos būtų įdėta darbo, tiesiog nelemta išvysti dienos šviesą. Vienas tokių kūrinių yra „Varno“ (angl. „The Crow“) perdirbinys, dar kartą susiduriantis su kūrybinėmis problemomis.

Pasak „The Wrap“, filmas dar kartą prarado režisierių. Šįkart iš projekto pasitraukė Corinas Hardy‘is, pernai pristatęs savo pirmą didesnio kalibro filmą „Miškas“ (angl. „The Woods“).

Tai įvyko dėl to, kad garsiojo filmo perdirbinį kurianti „Relativity“ studija šiuo metu išgyvena itin sunkius laikus ir yra ant bankroto slenksčio. Visai neseniai studija prodiusuoti „Varną“ paskyrė Dana Brunetti, kurio reziumė yra tokie filmai kaip „Socialinis tinklapis“ (angl. „The Social Network“) ir „Kapitonas Filipsas“ (angl. „Captain Phillips“). Jam nepatiko tai, kaip yra planuojama kurti „Varną“, ir jis atleido režisierių.

Toks sprendimas yra didžiulis smūgis filmui. Jį buvo planuojama pradėti filmuoti šį kovą, tačiau dabar aišku, kad taip nebus. Su rimtomis problemomis filmas susiduria ne pirmą kartą, nes pagrindinį veikėją turėjęs įkūnyti Jackas Hustonas paskutinę minutę taip pat buvo pasitraukęs iš projekto.

Atrodo, kad „Varnas“ yra tiesiog užkeiktas. 1994 metais sukurtas originalas yra susijęs su viena tragiškiausių Holivudo istorijų, kuomet filmavimo metu buvo netyčia nužudytas Brandonas Lee. Nuo to laiko filmas yra vadinamas kultiniu, todėl nenuostabu, kad „Relativity“ siekia iš paskutiniųjų pasipelnyti iš jo populiarumo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles