Michaelas Mannas išleis romaną, pasakojantį „Karščio“ priešistorę

Michaelas Mannas išleis romaną, pasakojantį „Karščio“ priešistorę

Ilgaamžiškumu išsiskiriantis režisierius Michaelas Mannas atrado naują nišą. Pasak „Deadline“, kūrėjas nusprendė įkurti savo knygų leidybos įmonę „Michael Mann Books“ ir ją žada pristatyti su tikrai ambicingu kūriniu.

Kaip teigiama oficialiame pranešime, režisierius planuoja išleisti romaną, kuriame būtų pasakojama jo garsiausio filmo „Karštis“ (angl. „Heat“) priešistorė. Knygoje turėtų būti pasakojama apie tai, ką prieš 1995 metais pasirodžiusio filmo įvykius veikė Vincentas, Neilas, Chrisas ir Nate‘as, kuriuos filme įkūnijo, atitinkamai, Alas Pacino, Robertas De Niro, Valas Kilmeris ir Jonas Voightas.

Režisieriaus aistra literatūrai Holivude yra pagarsėjusi. Bene visi garsiausi jo filmai – „Žmonių medžiotojas“ (angl. „Manhunter“), „Paskutinis mohikanas“ (angl. „The Last of the Mohicans“), „Ali“, „Informatorius“ (angl. „The Insider“) ir daugelis kitų – buvo arba knygų, arba straipsnių adaptacijos. „Karščio“ priešistorė pažymės priešingą nei įprastą procesą, kai M. Mannas iš originalaus filmo sukurs knygą.

Bendra „Michael Mann Books“ paskirtis bus bendradarbiauti su rašytojais ir scenaristais, kuomet ilgainiui bus galima išleisti knygas tuo pačiu metu kaip ir pagal jas kuriamus filmus.

Nors apie tai, ar ruošiamasi kurti filmą pagal „Karščio“ priešistorės romaną, šiuo metu nekalbama, tikėtina, kad ilgainiui šie planai atsiras.

Tuo tarpu M. Mannas iki šiol dirba prie filmo apie Enzo Ferrari, kurį rašė daugiau nei 15 metų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles