„Vaiduoklių medžiotojai“ kino studijai „Sony“ atneš 70 mln. dolerių nuostolių

„Vaiduoklių medžiotojai“ kino studijai „Sony“ atneš 70 mln. dolerių nuostolių

Fantastinė veiksmo komedija „Vaiduoklių medžiotojai“ (angl. „Ghostbusters“) atneš kino studijai „Sony“ apie 70 milijonus dolerių nuostolių. Apie tai praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Tai reiškia, jog filmo tęsinys, kurį dar liepos mėnesį anonsavo kino studija, nepasirodys. Juosta šiuo metu užsidirbo 180 mln. dolerių visame pasaulyje, ir, pasak analitikų, galiausiai baigs savo pasirodymą kino ekranuose su 225 milijonais dolerių. To nepakanka, kad būtų atmuštas 144 milijonus dolerių kainavęs filmo produkcijos biudžetas.

Pagrindinė „Vaiduoklių medžiotojų“ perdirbinio aktorių ketveriukė ir juostos režisierius buvo pasirašę sutartį dėl dar dviejų tęsinių. Tačiau dabar, po tokio finansinio fiasko, tiek juostos kūrėjas Paulas Feigas, tiek pagrindinių vaidmenų atlikėjos Melissa McCarthy, Kate McKinnon, Leslie Jones ir Kristen Wiig gali atsisveikinti su šia frančize.

Pasak anoniminių šaltinių, kino studija „Sony“ vietoje tęsinio, 2018-2019 metais išleis animacinį „Vaiduoklių medžiotojų“ tęsinį, o taip pat ir animacinį serialą, kuris bus pristatytas iki 2020 metų.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. b2c / 2016 rugpjūčio 11

    o ko kito buvo galima tiketis ? :))