„Juros periodo pasaulis: Kritusi karalystė“ grįžta su dar daugiau siaubo

Balandžio 18 d. pasirodė visiškai naujas filmo „Juros periodo pasaulis: Kritusi karalystė“ (angl. „Jurassic World: Fallen Kingdom“) anonsas. Tai dar viena filmo „Juros periodo parkas“ (angl. „Jurassic Park) dalis, kuri šį pasakojimą į kiną sugrąžino prieš kelis metus, kada atsirado pirmoji „Juros periodo pasaulio“ dalis. Šios dalys imtos kurti praėjus 14-ai  metų po trečiosios „Jūros periodo parko“ dalies.

Tikroviškai atrodančių, tarsi gyvų dinozaurų vaizdavimas Disneilendo atrakcionų parke, sužavėjo daugybę parko lankytojų, atvykstančių iš viso pasaulio, o dabar liko vos keli mėnesiai iki visiškai naujos šio filmų ciklo serijos. Nors naujoji filmo dalis kai kuriems gali pasirodyti kaip būtina filmui pratęsti, tačiau nuo ankstesniųjų ji skiriasi, kadangi žadama, jog „Juros periodo pasaulis: Kritusi karalystė“ dalis bus kur kas šiurpesnė ir dinozaurus iš pirmosiose dalyse rodyto parko, perkeliami į pagrindinę valstybės teritoriją. Šios dalies režisieriaus J. A. Bayona režisuotų filmų sąraše galima rasti ir siaubo elementų turinčių filmų: „Prieglauda“ (angl. „The Orphanage“) ir kelias serialo „Pigios siaubo istorijos“ (angl. „Penny Dreadful“) serijas. Remiantis jau paskelbta naujosios dalies filmuota medžiaga, galima pastebėti, kad šis režisierius savo siaubo filmų patirtį pristato ir šiame filme. Kol žmones valgantys dinozaurai ir taip atnešdavo tam tikrą kiekį siaubo, „Juros periodo pasaulis“ turi pasiūlyti kur kas daugiau veiksmo ir nuotykių. Be užfiksuotų kadrų, kuriuose vaizduojamas šiame filme egzistuojantis dinozauro hibridas Indoraptor, ir laisvai vandenyne plaukiojantis Mozazauras, filme bus parodyta ir kur kas daugiau šiurpą keliančių vaizdų.

Colin Trevorrow, „Juros periodo pasaulio“ režisierius, tolesnėje šio filmų ciklo dalyje grįžta kaip vykdomasis prodiuseris ir „Juros periodo pasaulis: Kritusi karalystė“ bendraautorius. Kompanija „Universal Pictures“ jau paskelbė, kad trečioji „Juros periodo pasaulio“ dalis kinuose turėtų pasirodyti 2021 m. birželio 11 d. Prie trečiosios šios trilogijos dalies scenarijaus kūrimo turėtų prisidėti nauja kūrybinės komandos narė Emily Carmichael, o pirmosios trilogijos dalies režisierius C. Trevorrow vėl turėtų užimti režisieriaus kėdę ir užbaigti trilogiją. Manoma, kad antroji trilogijos dalis, „Juros periodo pasaulis: Kritusi karalystė“ paliks atviras duris istorijos tęsiniui, tačiau vis dar nelieka aišku, kaip ši istorija baigsis.

„Juros periodo pasaulis“ kino teatruose uždirbo daugiau nei 1,67 milijardų JAV dolerių pelną ir yra laikomas vienu pelningiausių visų laikų filmų. Antroji naujosios trilogijos dalis kinuose pasirodys jau šių metų birželio 22 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles