„Comic Con Baltics“ grįžta: pavojingus triukus rodys „Juodosios Panteros“ kaskadininkė

„Comic Con Baltics“ grįžta: pavojingus triukus rodys „Juodosios Panteros“ kaskadininkė

Didžiulio susidomėjimo pernai sulaukęs populiariosios kultūros renginys „Comic Con Baltics“ skelbia antrojo dublio Lietuvoje datą ir praneša apie pirmąjį savo svečią. Rugsėjo 15–16 dienomis, Vilniuje vyksiančiame renginyje viešės vieno garsiausių šių metų filmų – „Juodoji Pantera“ – kaskadininkė Janeshia Adams-Ginyard.

„Tai bus mano pirmas vizitas Baltijos šalyse. Nekantrauju susitikti su visais ir įkvėpti savo pavyzdžiu. Noriu parodyti, jog, net ir neturint pažinčių, pagalbos iš šono, įmanoma tapti sėkminga aktore ir kaskadininke“, – savo tikslus dėsto Janeshia.

Renginyje Janeshia ne tik papasakos apie kaskadininkės profesiją ir „Juodosios Panteros“ kūrimo užkulisius, bet ir surengs specialias dirbtuves, kur mokys lankytojus kaskadinių triukų pagrindų.

Kylanti Holivudo žvaigždė ne be reikalo vadinama viena perspektyviausių jaunosios kartos profesionalių. Janeshia Adams-Ginyard jau buvo pasirinkta kaskadinius triukus atlikti ir paskutinėje „Keršytojų“ trilogijos dalyje „Keršytojai. Begalybės karas“, bei 2019 metais pasirodysiančioje juostoje „Godzila: monstrų karalius“.

Profesionalios kaskadininkės karjerą Janeshia pradėjo prieš septynerius metus ir jau yra dirbusi 25-iuose televizijos ir kino projektuose, tarp kurių Lietuvoje rodyti serialai „Tikras kraujas“ bei „Amerikietiška siaubo istorija“. Labiausiai ją išgarsino darbas viso pasaulio dėmesį prikausčiusiame „Marvel“ studijos filme „Juodoji Pantera“, kuriame Janeshia ne tik atliko kaskadinius triukus, bet ir įkūnijo specialios moterų kovotojų komandos narę, vieną iš „palaimintųjų“ – Dora Milaje.

„Nusprendėme pakviesti Janeshia Adams-Ginyard, nes visada svajojome, kad ir Lietuvos renginių lankytojai turėtų galimybę iš profesionalo lūpų išgirsti apie didžiausius ir sėkmingiausius Holivudo projektus ir jų užkulisius. Kinas – tai ne tik režisieriai ir aktoriai, už ekrano slepiasi didelė ir sunkiai dirbanti komanda, todėl norime supažindinti su įvairiausiomis kino profesijomis, apie kurias paprastai daug nekalbama“, – sako Tomas Vievesis, vienas iš renginio „Comic Con Baltics“ organizatorių.

„Comic Con Baltics“ – tai pasaulyje gilias tradicijas turintis populiariosios kultūros renginys, kuris Lietuvoje bus rengiamas jau antrą kartą. Praėjusiais metais čia viešėjo ir su gerbėjais susitiko aktoriai iš „Sostų karų“, „Deadpool“, „Žvaigždžių karų“, „Hario Poterio“ bei „Policijos akademijos“. Renginyje žiūrovai taip pat turėjo progą pabendrauti su specialiųjų efektų kūrėjais, įvertintais prestižine Oskaro statulėle, garso specialistais ir kitais filmų industrijos atstovais.

Kviečiame prisiminti praėjusių metų renginį: http://bit.ly/CCBaltics

Kaip teigia „Comic Con Baltics“ organizatorius, šiais metais renginio tikslas išliks nepakitęs – supažindinti žmones su populiariąja kultūra ir menu. Tačiau praėjusių metų sėkmė ir žmonių palaikymas, pasak T. Vievesio, skatina į Lietuvą pakviesti aktorius iš garsiausių projektų, pristatyti komiksus, kurių Lietuvoje įsigyti nėra galimybių, atvežti kvapą gniaužiančių kino atributų ir, svarbiausia, užtikrinti daug, kokybiškų edukacinių pramogų.

„Įsiklausome į lankytojų komentarus ir kviečiame aktorius, kurie nudžiugintų Lietuvos auditoriją, šiemet taip pat, pažadame nustebinti ekspozicijų dydžiu ir įvairove. Laukia daugiau naujienų ir siurprizų“, – intriguoja T. Vievesis ir kviečia atidžiai sekti naujienas, nes renginio svečių sąrašas bus skelbiamas nuolat.

Prekyba bilietais į „Comic Con Baltics“ renginį prasideda rytoj, balandžio 19 d. Bilietus platina „Tiketa“.

Plačiau apie renginį: www.ccbaltics.com

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles