Išleistas pirmasis „Anabelė 3“ anonsas

Gary‘is Dauberman‘as yra scenaristas, geriausiai žinomas dėl savo indėlio į siaubo filmų žanrą tokiais filmais kaip „Anabelė“ (angl. „Annabelle“), „Anabelė 2“  (angl. „Annabelle: Creation“) ir „Vienuolė“ (angl. „The Nun“). Prie parašytų filmo sąrašo, G. Dauberman‘as taip pat gali prisirašyti ir Andres‘o Muschietti režisuotus „Tą“ (angl. „IT“) ir artėjantį bei visų laukiamą „Tas 2“ (angl. „IT: Chapter Two“). Šią vasarą Dauberman‘as šiek tiek pasikelia pareigose ir sėda į režisieriaus kėdę trečiajam „Anabelės“ filmui „Anabelė grįžta namo“ (angl. „Annabelle Comes Home“), o šiandien, po tokio ilgo laukimo, pagaliau turime ir jo oficialų anonsą.

Jaunoji McKenna Grace dar vakar gavo vaidmenį Jason‘o Reitman‘o režisuojamame „Vaiduoklių medžiotojų“ (angl. „Ghostbusters“) perkūrinyje, šįkart bandys atsilaikyt prieš piktąją lėlę, vaidindama 10-metę Ed‘o ir Lorraine Warren‘ų dukrą Judy. Prie jos filme prisijungs ir „Džiumandži: sveiki atvykę į džiungles“ (angl. „Jumanji: Welcome to the Jungle“) ir „Šiurpuliukai 2: apsėstasis Helovynas“ (Goosebumps: 2 Haunted Halloween) filmuose vaidinusi Madison Iseman, kuri šiame filme vaidins Judy‘ės auklę Mary Ellen. Ir be abejonės, filme išvysime ir visų pamėgtus paranormalių reiškinių tyrėjus Ed‘ą ir Lorraine Warren‘us vaidinusius aktorius, kuriuos matėme filmuose „Išvarymas“ (angl. „Conjuring“) ir „Išvarymas 2“ (angl. „Conjuring 2“).

Filmo aktorių komandoje taip pat išvysime Stephen‘ą Blackhart‘ą, kuris vaidino „Galaktikos sergėtojai 2“ (angl. „Guardians of the Galaxy Vol 2“) bei „Belko ekspermente“ (angl. „The Belko Experiment“), Steve Coulter, vaidinantį Tėvą Gordon‘ą, Paul‘ą Dean‘ą, vaidinantį poną Palmer‘į ir Luca Luhan‘ą, kuris vaidins Anthony Rios‘ą. Filmas, turėjęs išeiti liepos mėnesį, kino teatrus pasieks paankstintai birželio 28 dieną, o naująjį ir pirmąjį filmo anonsą galite išvysti čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles