Queen Latifah prodiusuos ir vaidins paaugliškoje komedijoje „Paper Chase“

Queen Latifah prodiusuos ir vaidins paaugliškoje komedijoje „Paper Chase“

Aktorė Queen Latifah pasirodys naujame kino projekte, komedijoje „Paper Chase“ ir taip pat taps viena iš šios juostos prodiuserių per savo prodiuserinę kompaniją „Flavor Unit“ kartu su „Gunpowder & Sky“ studija. Q. Latifah, kartu su Shakimu Compere, įkūrusiu „Flavor Unit“ 1995 m. darbuosis kaip vykdomieji prodiuseriai su „Gunpowder & Sky“ generaliniu direktoriumi Vanu Toffleriu.

„Paper Chase“ scenarijus buvo sukurtas rašytojų Angela Tucker ir Lauren Domino. A. Tucker, kuri režisavo filmą „All Styles“ (liet. „Visi stiliai“), bus ir naujojo projekto režisiere, o L. Domino – prodiusere. Į prodiuserių gretas taip pat jungiasi ir Loretha Jones, kuri dirbs kaip vykdomoji prodiuserė. „Shakimas ir aš Van‘ą pažįstame amžinai ir nekantraujame bendradarbiauti su tuo ir jo komanda,“ – komentavo aktorė Q. Latifah. „Šis filmas yra tai, ką mes mėgstame daryti, kurti linksmus ir energingus projektus, kuriuos žiūrovai nekantrauja išvysti. Lauren Domino ir Angela Tucker yra nuostabūs talentai ir mes nekantraujame pradėti.“ Filmas pasakoja apie Naujojo Orleano paauglę vardu Alicia, kuri yra pasiruošusi iš naujo atrasti save Kensingtono Universitete, Atlantoje. Kai netikėtai mergina nebegali susimokėti už mokslus, Alicia, jos mama ir geriausia draugė imasi organizuoti milžinišką studentų vakarėlį tam, kad galėtų surinkti pakankamai pinigų merginos koledžo svajonės išsipildymui.

„Negaliu sulaukti, kada senoji „MTV Films“ komanda ir vėl subėgs draugėn ir tęs naujų talentų, tokių kaip Lauren ir Angela, atskleidimą,“ – apie naują kino projektą kalbėjo V. Toffleris. „O galimybė dirbti su Queen Latifah bei Shakimu yra ta galimybė, kurios tu nenori praleisti.“

Aktorė Q. Latifah yra vaidinusi kultinėje komedijoje „Merginų išvyka“ (angl. „Girls Trip“) ir vaidins „Fox“ seriale „Žvaigždė“ (angl. „Star“). Studija „Gunpowder & Sky“ kuria ir platina nepriklausomus kino projektus ir visai neseniai įsigijo Alex Ross Perry dramos „Jos kvapas“ (angl. „Her Smell“) teises. Šiame filme aktorė Elisabeth Moss įkūnija kankinę primenančią punk roko dainininkę.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles