Prie „Kingsmano“ tęsinio gali prisijungti Halle Berry

Prie „Kingsmano“ tęsinio gali prisijungti Halle Berry

Kino studija „20th Century Fox“ pakvietė Oskaro laureatę Halle Berry prisijungti prie filmo „Kingsman: slaptoji tarnyba“ (angl. „Kingsman: The Secret Service“) tęsinio. Remdamasis savo šaltiniais leidinys „Deadline“ praneša, kad jeigu aktorei pavyks susiderėti su filmo prodiuseriais, jai teks atlikti CŽV vadovės vaidmenį. Ir tą jį turėtų atlikti net dviejuose tęsiniuose.

Filmo pratęsimo režisieriumi taps pirmosios dalies kūrėjas Matthew Vaughnas, kuris jau turi užbaigtą juostos scenarijų. Pagrindinį vaidmenį juostoje atliks pirmosios dalies pažiba aktorius Taronas Egertonas. Taip pat filme gali pasirodyti ir Julianne Moore, kuriai pranašauja pagrindinės antagonistės vaidmenį. Tačiau jokių oficialių pareiškimų iš studijos nebuvo.

Ar filme pasirodys pirmosios dalies žvaigždė Collinas Firthas taip pat nežinoma. Kūrėjų teigimu, jie sumąstė kelis scenarijaus variantus, kuriuose C. Firtho vaidinamas personažas pasirodo, ir jo visiškai nėra. Tačiau kokį scenarijaus variantą pasirinko režisierius sužinosime tik prasidėjus juostos filmavimui.

Antros „Kingsmano“ dalies premjera numatyta 2017 m. birželio 16 dieną, o jos filmavimas numatytas šių metų gegužės mėnesį. Pirmasis filmas, kainavęs 80 milijonus dolerių, visame pasaulyje užsidirbo stulbinančius 414 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles