Arnoldas Schwarzeneggeris gali atsidurti „Grobuonio“ tęsinyje

Veiksmo filmų legenda aktorius Arnoldas Schwarzeneggeris pasirengęs susitikti su būsimo „Grobuonio“ (angl. „Predator“) režisieriumi Shane‘u Blacku. Apie tai aktorius papasakojo portalui „ArnoldFans“.

„Aš kol kas nebendravau su Shane‘u šia tema, bet aš ruošiuosi papietauti su juo artimiausiu metu. Tačiau tą padarysiu tada, kai baigsiu visus darbus, susijusius su sporto festivaliu „Arnold‘s Sports Festival“. Bendrausime, o kai sužinosiu ką nors daugiau, būtinai Jums pranešiu“, – pasakė aktorius.

Priminsime, jog Arnoldo Schwarzeneggerio suvaidintas Dačas pirmoje „Grobuonio“ dalyje liko vienintelis išgyvenęs po susidūrimo su kraupiai atrodančiu ateiviu. Ir tai yra įdomiausia, nes būsimos juostos režisierius ne vieną kartą teigė, jog jo filmas bus tiesioginis pirmosios dalies pratęsimas, todėl tikėtina, kad filme pasirodys ir pirmosios dalies žvaigždė.

„Grobuonis“ į pasaulio kino ekranus atkeliavo 1987 metais ir kainavęs vos 15 milijonų dolerių užsidirbo 100 mln. dolerių, pelnė kino mylėtojų simpatijas ir užsitarnavo kultinio veiksmo filmo vardą.

Originaliame filme be Arnoldo Schwarzeneggerio vaidino Carlas Weathersas, Kevinas Peteris Hallas, Billas Duke‘as, Jesse Ventura ir pats naujojo filmo režisierius Shane‘as Blackas.

Naujoji „Grobuonio“ dalis kino teatruose pasirodys 2018 metų kovo 2 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles