„Nickelodeon“ studija investuoja į „Avataro“ serijos plėtimą

„Nickelodeon“ studija investuoja į „Avataro“ serijos plėtimą

Didžiulės sėkmės sulaukusių animacinių serialų „Avataras: Paskutinis oro valdytojas“ (angl. „Avatar: The Last Airbender“) bei jo tęsinio „Legenda apie Korą“ (angl. „The Legend of Korra“) fanai gavo puikių žinių apie šios visatos naujoves. „Nickelodeon“ studija paleido naują diviziją „Avatar Studios“, kurios tikslas bus „Avataro“ pasaulio išplėtimas kuriant naujus animacinius serialus bei filmus.

Gerbėjus itin nudžiugino naujiena, kad šiam padaliniui vadovaus Michaelis DiMartino ir Bryanas Konetzko, kurie yra abiejų serialų kūrėjai bei prodiuseriai. Jie negali atsidžiaugti gauta galimybe iš „Nickelodeon“ studijos ir nors nuo „Paskutinio oro valdytojo“ debiuto jau praėjo net devyniolika metų, teigia turintys daug idėjų bei istorijų kaip išplėsti „Avataro“ visatą.

Taip pat šiuo metu kuriamas vaidybinis „Paskutinio oro valdovo“ serialas, už kurį yra atsakinga „Netflix“. M. DiMartino bei B. Konetzko taip pat prie jo dirbo, tačiau neilgai trukus duetas savo noru pasitraukė, teigdami, kad šis projektas neatitinka jų kūrybinės vizijos. Negana to, serijos gerbėjai vis dar su nuoskauda prisimena paskutinį ir vienintelį bandymą perkelti „Avatarą“ į realų pasaulį. Vis dėlto, „Netflix“ vaidybinio serialo kūrimas tęsiasi, tačiau jau galima laukti ir naujų istorijų iš originalių animacinio serialo kūrėjų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles