Rosamund Pike prisijungs prie vesterno su Christianu Bale‘u

Rosamund Pike prisijungs prie vesterno su Christianu Bale‘u

Už filmą „Dingusi“ (angl. „Gone Girl“) Oskarui nominuota aktorė Rosamund Pike prisijungia prie Christiano Bale‘o naujajame režisieriaus Scotto Cooperio filme „Priešai“ (angl. „Hostiles“). Apie tai praneša portalas „The Hollywood Reporter“.

Filmo siužetas suksis 1882 metais ir papasakos apie amerikiečių armijos kapitono (akt. Ch. Bale) žygį, lydint mirštantį Šajėnų genties vadą ir jo šeimą į Montanos prerijas. Jie palieka karinį Naujosios Meksikos fortą ir ryžtasi ganėtinai rimtai kelionei, kuri gali jiems kainuoti gyvybes. Pakeliui jie sutinka jaunąją našlę (akt. R. Pike), kuri ne per seniausiai neteko visų savo artimųjų. Tačiau kelionę apkartina reali grėsmė iš piktybiškai nusistačiusių karinių pajėgų.

Tikimasi, jog vesterno filmavimas bus pradėtas jau šių metų liepos mėnesį, tačiau kada šis filmas turi atkeliauti į kino ekranus, nepranešama. Žinoma tik tiek, jog režisierius ir filmo prodiuseriai labai rimtai žiūrį į šį kūrinį, todėl galimai jie ruošia šią juostą apdovanojimų sezonui.

Paskutinį kartą Rosamund Pike buvo galima matyti psichologiniame trileryje „Saldus kerštas“ (angl. „Return to Sender“). Artimiausiu metu aktorė į kino ekranus atkeliaus su filmu „Didelis mėlynas atsisveikinimas“ (angl. „The Deepo Blue Good-By“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles